سرخط خبرها

: امام‌جمعه نهاوند:

امام‌جمعه نهاوند گفت: امروز راهبرد دشمن در کشور القای تفکر دوقطبی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی است.

حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه نهاوند با بیان اینکه هیچ‌کس منکر خوب بودن تقوا نیست و نظری مخالف آن ندارد، گفت: بنا به فرمایش امام (ره) حفظ نظام از واجبات است.

وی بابیان اینکه نظام اسلامی بعد از ۱۴۰۰ سال حاکمیت ولایت را در جامعه محقق ساخت، گفت: رمز بقای انقلاب همان رمز پیروزی انقلاب است به طوری که مردم برای پیروزی انقلاب از جان مال خود مایه گذاشتند و تا وقتی مردم پای نظام و انقلاب بایستند این نظام ماندنی است.

امام‌جمعه نهاوند به حماسه ۹ دی اشاره و بابیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند ۹ دی باطل‌السحر فتنه است، گفت: همیشه باید در برابر توطئه و فتنه دشمن آماده بود چراکه فتنه‌ها خط قرمز نظام است.

وی بابیان اینکه امروز خطر فتنه‌های دشمن از جنگ رودررو با صدامیان بالاتر است و باید در برابر فتنه‌ها هوشیار بود و با وحدت جامعه و پیروی از ولایت فتنه‌ها را از بین برد، گفت: حضور مردم درصحنه‌ها زمینه‌ساز نصرت الهی است.

امام‌جمعه نهاوند با تأکید بر اینکه عربستان و وهابیت خیال می‌کردند اگر نیرویی مثل داعش به میدان بیایید کار مقاومت تمام است، گفت: دشمن و ضدانقلاب می‌خواهد مردم را فریب دهد غافل از آنکه مردم ما هوشیار هستند.

وی گفت: راهبرد آمریکا فشار به محور مقاومت و کشورهای خاورمیانه است اما خوشبختانه تیر این مزدورها در ایران به سنگ خورد.

وی بابیان اینکه امروز راهبرد دشمن در کشور القای تفکر دوقطبی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی است و می‌خواهد بگویند مردم ایران اگر معیشت می‌خواهید مذاکره راه آن است و اگر امینت می‌خواهید آمریکا؛ گفت: این درحال است که نبودن آمریکا این مملکت را امن نگه‌داشته و توفیقات امروز به سبب نبودن این شیطان بزرگ است.

حجت‌الاسلام مغیثی تصریح کرد: برای معیشت نیازی به آمریکا و غرب نداریم و برای حل آن نگاه به توانایی‌های داخلی، تقویت تولید داخلی، جلوگیری از قاچاق و اسراف اقتصاد را درمان می‌کند.

وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری، گفت: در انتخابات پیش رو عده‌ای از افراد احساس مسئولیت کرده و ثبت‌نام کردند و مردم آزاد هستند از هرکس که تشخیص می‌دهند حمایت کنند.

امام‌جمعه نهاوند گفت: همه و همه باید نظر رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری در انتخابات را مدنظر داشته باشیم چراکه اگر مشارکت حداکثری باشد دشمن برای توطئه در کشور وسوسه نمی‌شود.

حجت‌الاسلام مغیثی با تأکید بر اینکه هیئت‌های اجرایی و نظارت در راستای حفظ حق‌الناس اهتمام ویژه داشته باشند، گفت: امانت داری از رأی مردم وظیفه اصلی دستگاه‌های مسئول است.

وی در ادامه به مردم، داوطلبان و حامیان آن‌ها توصیه کرد: هیچ‌کس نباید به خودش اجازه توهین و تخریب کاندیدا را بدهد چراکه حیف است انسان آخرت خود را فدای دنیای دیگران کند.

امام‌جمعه نهاوند بابیان اینکه هواداران کاندیداها باادب و احترام باهم صحبت کنند، گفت: رهبری ملاک‌های کاندیدای اصلح را معرفی کرده و بارها در رهنمودهای قبلی خود فرموده‌اند به کسی رأی دهید که مردمی باشد، درد جامعه و مردم را بشناسد و برای رسیدگی به وضع مردم از همه‌چیز مایه بگذارد./مهر

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location