سرخط خبرها

9 دی مظهر بصیرت – ولایت مداری – عبور از فتنه ها

حماسه ، واقعه ای است که در برهه ای از زمان نقش اساسی ای در سرنوشت یک یا چندین ملت ایفا می کند. حماسه یوم الله نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت واقعه ای فراموش نشدنی و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است .

9 دی روز خروش ملت ایران و غلبه جنود الهی بر جنود شیطان بود که اثبات کننده قابلیت و کارآمدی نظام دینی مبتنی بر اصل مترقی ولایت فقیه در عبور از بحران ها و فتنه هاست .

نهم دیماه پاسداشت وفا داری مردم ولایت مدار و عزیز همیشه در صحنه در دفاع از نظام و عبور عزتمندانه از فتنه ها و توطئه ها با تبعیت از هدایت های شجاعانه ، مدبرانه و حکیمانه ی مقتدای عظیم الشان امت اسلام و قافله سالار صبر و بصیرت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) است .

ملت ایران اسلامی در طول تاریخ همواره نشان داده اند که دشمنان خود را به خوبی می شناسند و ثابت کرده اند که هرگز فریب آنان را نخواهند خورد و دشمنان را زیر پا خواهند گذاشت.

امت حزب الله ایران با وجود تجربه سال های 78 ، 88 و 96 یک بار دیگر در پی حوادث اخیر آبان ماه نشان دادند که نه تنها از آرمان های خود در قبال حفظ و حراست از انقلاب اسلامی کوتاه نیامده بلکه با حضور در خیابان ها واعلام انزجار از هنجار شکنان مصمم تر از پیش اجازه دخالت دشمنان و مزدوران را در رقم زدن سرنوشت این کشور ندادند.

اکنون نیز که در آستانه رقم زدن یک اتفاق سرنوشت ساز دیگر در دفتر انقلاب به نام انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم پیکان دشمن به سمت حضور کمرنگ مردم در انتخابات و مایوس ساختن آنها از انقلاب و آینده کشور هدف گرفته شده است .

از این رو می طلبد که مردم باری دیگر مانند همیشه با حضور خود در انتخابات و انتخاب نمایندگانی در طراز انقلاب اسلامی جواب دندان شکنی در برابر یاوه گویی ها و تلاش های بی نتیجه دشمنان این انقلاب بدهند .

از آنجایی که روز 9 دی حاصل خون شهداست ، بر همین اساس باید هر ساله این روز بزرگ را گرامی بداریم و در صحنه حضور داشته باشیم تا تجمع این روز هر چه باشکوه‌تر برگزار شود.

 وعده ی ما:

تجمع بزرگ امت انقلابی شهرستان نهاوند - روز 9 دی ماه سالن اجتماعات مصلی نماز جمعه ساعت ۹ صبح

 

سرهنگ پاسدار علی مختاری
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند
۸ دیماه ۱۳۹۸

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location