سرخط خبرها

ناصری فرماندار نهاوند در دیدار چهره به چهره با اهالی روستای وشت از توابع بخش مرکزی با حضور بخشدار مرکزی ،مسئولین ادارات ،دهیار و اعضای شورای اسلامی عنوان کرد: با توجه به بحران سیل فروردین ماه جاری بسیاری از روستاها و زیر ساختهای شهرستان دچار خسارت و آسیب شد.

ناصری بیان کرد: با همکاری بخشداران، بنیاد مسکن شهرستان و دهیاران شناسایی واحدهای خسارت دیده در سیل در دستور کار قرار گرفت و 208 میلیارد تومان تسهیلات برای بازسازی و بهسازی 5250 واحد مسکونی خسارت‌دیده در سیل امسال نهاوند اختصاص‌یافت. و کار کارشناسی و ثبت این پرونده ها در سامانه پایش کشوری انجام شده است که شامل احداثی ، تعمیری و معیشتی می باشند.

فرماندار نهاوند افزود: روستای ۶۱ خانواری وشت نیز تاکنون ۲۶واحد آن از تسهیلات بازسازی و بهسازی مسکن روستایی به دلیل سیل اخیر را دریافت کرده و ۲۸ واحد نیز قبلا از تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی استفاده کرده اند، که نشان می دهد در این روستا اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: اگر روستایی دارای توسعه و آبادانی است قطعا مشارکت اهالی روستا عامل آن بوده است ، که انتظار می رود اهالی روستا با مشارکت و همکاری با دهیار و شورای روستا به عمران و آبادانی روستا کمک کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location