سرخط خبرها

: امام جمعه نهاوند:

امام جمعه نهاوند گفت: ایران اسلامی در برابر توطئه های دشمنان آب دیده شده است.

حجت الاسلام عباسعلی مغیثی پیش از ظهر دوشنبه در اجتماع پرشور امت حزب الله نهاوند به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی، اظهار کرد: دشمنان ما در اتفاقات سال ۸۸ هرآنچه داشتند به کار گرفتند تا این نظام و انقلاب را از پای درآورند.

وی با بیان اینکه دشمنان ما همواره در دوران بعد از انقلاب با استفاده از عوامل داخلی و خارجی و افراد خود فروخته در صدد آسیب رساندن به اسلام و انقلاب بوده‌اند، گفت: ایران اسلامی با تقدیم شهدای گرانقدر نهال انقلاب را آبیاری کرده و تنومند شده است.

وی بابیان اینکه حضور با بصیرت مردم در حماسه ۹ دی دشمنان و فتنه گران را ناامید کرد، گفت: مهمترین اصل انقلاب اسلامی ولایت فقیه است و اطاعت از ولی فقیه عامل موفقیت در حوادث مختلف انقلاب اسلامی بوده است.

امام جمعه نهاوند افزود: فتنه گران در سال ۸۸ کشور را ۸ ماه در فتنه قرار دادند که در روز ۹ دی با حضور میلیونی مردم در صحنه، فتنه گران شکست خوردند.

وی تاکید کرد: اطاعت از ولایت فقیه و حضور با بصیرت و آگاهانه مردم در روز ۹ دی بساط فتنه و فتنه گران را جمع کرد.

حجت الاسلام مغیثی با بیان اینکه حضور مردم در مراسم ۹ دی آتش فتنه را خاموش کرد، اظهار داشت: مردم در این روز نشان دادند به ارزش‌های انقلاب اسلامی پایبند هستند و این روز نقطه عطفی در تاریخ کشور شد.

وی با اشاره به فشارهای و حمله‌های دشمن به محور مقاومت، اظهار کرد: هدف دشمن از فشار بر محور مقاومت تحت الشعاع قرار دادن بیداری اسلامی و نفوذ ایران اسلامی است./مهر

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location