سرخط خبرها

بسم رب الشهداء و الصدیقین

زندگی زیباست اما شهادت از آن زیباتر است.

شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ،ابو مهدی مهندس وسایر شهیدان همراهشان را ،به محضر امام زمان روحی فداه ، مقام عظمای ولایت و جامعه اسلامی تبریک و تسلیت عرض میکنیم .

به راستی دشمن خبیث ، جنایتکار و تروریست با خود چه فکر کرده که حاج قاسم را شهید کرد؟ که راه او متوقف خواهد شد ؟ که مقاومت به اتمام می رسد ؟ که پیروز شده است ؟ این حرکت نشان می دهد که آنها هنوز اسلام و راه شهادت را نشناخته اند !

از امروز و بعد از شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، هزاران جوان مومن و متدین در همه ی سرزمین های اسلامی با الگو گیری از شهید حاج قاسم ، برای اهداف انقلاب اسلامی پا به میدان خواهند گذاشت و با شهادت یک سردار، هزاران سردار برای اسلام به وجود می آید این ماهیت شهادت در اسلام است .

الحمد لله که دشمنان ما از احمق ها هستند آن احمق ها نمی دانند که شهادت هنر مردان خداست و این هنر ریشه اسلام و انقلاب را مستحکم تر می کند، همانگونه که بزرگترین شهادت تاریخ یعنی شهادت امام حسین علیه السلام باعث عزت و بقای جامعه اسلامی گردید

پس این شجره ی طیبه،طیبه برای تنومندتر شدن نیاز به آبیاری دارد و هر چه شهادت بزرگتر باشد این درخت سیراب تر و در نتیجه تنومندتر خواهد شد

خون شهید حاج قاسم پروراننده هزاران رزمنده ، در همه جهات برای لشکر انقلاب اسلامی خواهد بود و این یعنی ترسوهای جنایتکار به دست خود، عمر استکبار و اسرائیل را کوتاه تر کردند .

ما منتظر پاسخی کوبنده و انتقامی سخت از این جنایتکاران هستیم از امروز دیگر هیچ نیروی آمریکایی نباید احساس آرامش کند .

نه تنها در منطقه بلکه در کل جهان ، آنها باید بدانند که خشم و انتقام فرزندان حیدر کرار ع چگونه است!....به امید آنروز....

(رسانه ها ومطبوعات شهرستان نهاوند )

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location