سرخط خبرها

نطق دکتر حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در خصوص موافقت در تصویب طرح شفافیت و نظارت بر تأمین منابع مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی:

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکتر بهرام نیا ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: از حماسه‌آفرینی امت اسلامی در راستای محکومیت اقدام صخیفانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی افزود: سردار سلیمانی عضو همه خانواده‌ها و مردم آزادی‌خواه جهان است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح شفافیت و نظارت بر تأمین منابع مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی که توسط نماینده مردم ملایر ارائه شد، اظهار کرد: نامزدها، احزاب، گروه‌های سیاسی، افراد دو تابعیتی که دل درگرو تابعیت دوم خوددارند و آرمان‌ها و ارزش‌های مردم ایران اسلامی برای آن‌ها اهمیتی ندارد حق کمک مادی و غیره مادی به کاندیدای مجلس شورای اسلامی را ندارند.

وی افزود: در این طرح جلوگیری از کمک مادی افراد دارای جرائم اقتصادی دیده‌شده اما لازم است جرائم سیاسی نیز اضافه شود چراکه معاندین، فتنه گران، براندازان نمی‌توانند دلسوز مردم باشند.

دکتر بهرام نیا، ادامه داد: این طرح بسیار مهم است چراکه ورود پول شبه ناک به انتخابات مانند سم است چراکه آن نماینده نمی‌تواند مدافع حقوق مردم باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ممکن است افرادی برای تسویه‌حساب شخصی و یا ترور شخصیتی برخی در محاکم قضایی اعلام شکایت کنند تا از حمایت آن شخص ممانعت نمایند، گفت: در اینجا لازم است اضافه شود تا وقتی‌که اتهام ثابت نشود و فرد به‌عنوان متهم شناخته نشود حسب اصل 22 قانون اساسی برائت دارد مگر آنکه عکس آن ثابت شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location