سرخط خبرها

: فرمانده سپاه ناحیه نهاوند:

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: شهادت سردار «سلیمانی» در ابتدای گام دوم انقلاب فصل جدیدی را برای اسلام و جبهه مقاومت رقم زد.

علی مختاری در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» و شهدای مقاومت ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهدای والامقام اظهار داشت: امروز جامعه‌ اسلامی داغدار از دست دادن سرداران عزیزی است که امنیت و آرامش خود را مدیون آنها است و در واقع خود را مدیون شهدای مدافع حرم و امنیت می‌داند .

وی افزود: همانطور که همگان می‌دانند فلسفه به وجود آمدن داعش که زاییده‌ مثلث شوم استکبار بود، تامین امنیت اسرائیل و نشان دادن چهره‌ای خشن و تفکری خطرناک از اسلام بود .

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با بیان اینکه داعش در منطقه جنایاتی انجام داد که روی چنگیز مغول را سفید کرده بود، تصریح کرد: زمانی که داعش تا مرزهای شهر دمشق پیش آمده بود با درخواست دولت سوریه شهید «سلیمانی» و جبهه مقاومت عازم سوریه شدند و با ورود آنها نیروهای داعش شروع به عقب‌نشینی کردند.

وی ابراز کرد: علت بغض و کینه‌ غرب نسبت به سردار «سلیمانی» همین بود که نقش اصلی نابودی داعش و خاموش کردن فتنه‌ آنها را ایشان ایفا کرد .

مختاری با اشاره به اینکه نهایت هدف داعش رسیدن به داخل جمهوری اسلامی ایران بود، گفت: داعش تا نزدیکی‌های مرز ایران اسلامی هم پیش آمد اما وجود مدافعان امنیت بسان یک سد مستحکم مانع ورود آنها به داخل کشور شد .

وی در تشریح شخصیت سردار شهید «قاسم سلیمانی» بیان کرد: وی در این ۴۱ سال انقلاب اسلامی تمام عمر خود را به مبارزه با دشمنان و برقراری امنیت برای امت اسلامی اختصاص داده بود .

فرمانده سپاه نهاوند ادامه داد: ویژگی بارز شهید «سلیمانی» ولایت‌مداری محض بود به گونه‌ای که به معنای واقعی ذوب در ولایت شده بود.

وی افزود: شهادت سردار و همرزمانش همانند دوران زندگی‌اش معادلات دشمن را به هم ریخت و رستاخیزی در دنیا به پا کرد به گونه‌ای که در بسیاری از ‌کشورهای مختلف جهان تظاهراتی در محکومیت شهادت ایشان به راه افتاد .

مختاری خطاب به دشمنان اضافه کرد: دشمنان ما بدانند مردمی که شهادت را راه سعادت می‌دانند، راه پیروزی را نیز می‌دانند، دشمنان ما باید بدانند بعد از شهادت سردار «سلیمانی»، «سلیمانی»های زیادی پرچم این جبهه و انقلاب را به دست گرفتند.

وی اظهار داشت: شهادت سردار «سلیمانی» در ابتدای گام دوم انقلاب فصل جدیدی را برای اسلام و جبهه مقاومت رقم زد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در پایان با اشاره به فتنه جدید دشمن تصریح کرد: دشمن در آستانه‌ انتخابات تمام ظرفیت‌های خود را برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات به کار گرفته‌ است و امروز وظیفه ما است که گوش به فرمان و دهان ولی فقیه باشیم و با حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب نماینده‌ای در طراز انقلاب اسلامی شکست دوباره‌ای به دشمنان تحمیل کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location