سرخط خبرها

ناصری در یازدهمین جلسه تنظیم بازار نهاوند خاطر نشان کرد : حفظ امنیت ، ثبات بازار و تعامل با سازمان ها و نهادها در راستای تحقق رضایتمندی مردم از سیاست های اجرایی ستاد تنظیم بازار ، جزء اولویت اصلی ما می باشد.

وی از رؤسای اتحادیه های صنفی ، تعاونی ها و سایر دستگاه های ذی ربط خواست تا با ارائه طرح و برنامه های پیشنهادی راهکارهای کمک به رونق بازار را ارائه کنند .

فرماندار نهاوند با تأکید بر نقش تأثیرگذار مشارکت‌های مردمی در حوزه تولید و سرمایه‌گذاری افزود: باید با معرفی ظرفیت‌ها ، زمینه سرمایه‌گذاری و اجرای طرح‌های مطلوب، مردم را نسبت به وضعیت بازار دلگرم کنیم.

ناصری در ادامه تاکید کرد : وضعیت گوشت در شهرستان به لحاظ کیفیت و بهداشت بسیار مطلوب گزارش شده است که این موضوع باید به لحاظ قیمت نیز با توجه به کاهش قیمت دام زنده دارای تعادل و کاهش متناسبی باشد که رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد.

وی در پایان از مجموعه مدیریت شهری خواست به هر نحوی بازار بزرگ نهاوند واقع در جنب تعاونی روستایی را حمایت کنند تا ضمن ایجاد رونق و فرصت خرید آسان برای شهروندان ، در کاهش سد معبر و انضباطی شهری اقدام موثری صورت بگیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location