سرخط خبرها

در اولین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان نهاوند که با حضور حجت‌الاسلام مغیثی امام جمعه نهاوند و سایر مسئولان اجرایی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار اظهار کرد: رویکرد همه ی ما در برگزاری برنامه‌های دهه ی مبارک فجر باید یک رویکرد ملی و در راستای ایجاد تحکیم وحدت باشد.

مهدی جلال وند گفت : باید درنظر داشته باشیم که جشن پیروزی انقلاب متعلق به قشر و جناح خاصی نیست، همه ی ما به شهدا و انقلاب بدهکاریم بنابراین چه مراسمی مهم‌تر از گرامیداشت دهه ی پیروزی انقلاب تا بتوانیم مناسبت این ایام بزرگ را به نسل جوان تبیین و معرفی کنیم.

جلال وند در ادامه افزود : وظیفه اصلی ستاد دهه فجر شهرستان ایجاد هماهنگی بین متولیان بخش دولتی برای اجرای برنامه های فرهنگی باتوجه به مناسبت ایام فاطمیه و اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان خواهد بود و باید با افزایش مشارکت عمومی نقش مردم و جوانان را در گرامیداشت این ایام بویژه در کمیته فضاسازی و خدمات شهری برای حفظ حرمت این ایام در نظر داشته باشیم.

وی اطلاع رسانی و انعکاس خدمات دولت به مردم و بخصوص نسل جدید را یادآور شد و تبعات هرگونه کم کاری در این خصوص را بی مهری در حق نظام دانست./همشهری

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location