سرخط خبرها

در این جلسه بخشدار خزل ضمن تجلیل از مقام شامخ سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیان داشتند: شهید سلیمانی نمونه یک انسان کامل و محبوب قلوب میلیونها انسان بودند و آمریکائیان تصور کردند با حذف فیزیکی شهید سلیمانی هم نقش ایشان و هم اقدام تروریستی خود را توجیه میکنند اما زمانی که مردم سردار خود را با عظمت بدرقه کردند متوجه شدند خون سلیمانی بسیار موثرتر از جسم ایشان است.

بخشدار خزل افزودند: مردم سالهاست پای باورهای عمیق خود ایستاده اند و در شرایط سخت و تحریمها و فشارهای امروز جبهه غرب باز هم ملت مصمم تر از همیشه انسجام ملی خود را حفظ نموده و رویدادهای مختلف دیگر مانند انتخابات مجلس که در اسفندماه برگزار میشود میتواند اثربخشی انسجام ملی را بیشتر نشان دهد.

ایشان با تاکید بر این موضوع که هر چقدر شور انتخابات بیشتر باشد به مراتب ضریب امنیت و اقتدار ملی بیشتر خواهد شد ؛ لذا امیدواریم در روزهای مانده به برگزاری انتخابات هم تنوع حضور کاندیداها و هم تلاش مجریان، ناظرین، دستگاههای اجرایی و جامعه هدف آنها، کاندیداها و هواداران آنها ضمن رعایت دقیق قانون به برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری کمک کنند.

در این جلسه آقای خزایی رئیس آموزش و پرورش بخش خزل بیان داشتند: بپاس یک عمر مجاهدت خالصانه و صادقانه سردار دلها حاج قاسم سلیمانی یکی از مدارس بزرگ شهر فیروزان را بنام این سردار بزرگ نام گزاری خواهیم کرد.

آقای خزایی در خصوص تعامل اجرای طرح ایتام و محسنی افزودند: از ظرفیت آموزش و پرورش استفاده خواهیم کرد و در کنار دستگاه حمایتی کمیته امداد امام (ره ) نسبت به پیشبرد طرح ،همکاری لازم را خواهیم داشت.

 موضوع کاربری فضاهای آموزشی نیز در دستور کار جلسه قرار گرفت که اعضای شورای شهر فیروزان و شهرداری آمادگی کامل خود را برای انجام و پیگیری فرآیند آن اعلام کردند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location