سرخط خبرها

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه شهرستان نهاوند در شورای اداری این شهرستان عنوان کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه نهاوند در جلسه شورای اداری شهرستان بیان کرد: مدیران در دهه فجر بیان عملکردهای یکساله‌ای که انجام داده اند را در دستور کار قرار دهند تا مردم بدانند مسئولین ما چه کارهایی انجام داده‌اند و خود را در جمع و کنار مردم ببینند.

وی خطاب به مسئولین گفت : این میزهای مدیریتی به کسی وفا نکرده است ، عملکرد و خدمات خود را صادقانه به مردم ارائه بدهید تا پس از اتمام مدت خدمت، شرمنده کسی نباشید و خوشا به حال کسی که فرصت ها را غنیمت بشمارد و درصدد خدمت رسانی به مردم برآید .

امام جمعه نهاوند در ادامه در خصوص انتخابات پیش‌رو بیان کرد : یکی از مهمترین مواردی که در انقلاب اسلامی نقش به سزایی داشته است انتخابات است .

وی افزود: همه ما وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم و آن را به نحو احسن برگزار کنیم که در نهایت به یک انتخاب اصلح منتج به نتیجه شود .

وی در خصوص راهپیمایی مردم عراق

ابراز داشت : پس از راهپیمایی مردم شهید پرور ایران اسلامی که ایام الله بود ، راهپیمایی میلیونی مردم عراق پدیده نوظهوری بود که آن را نیز یوم‌الله می‌توان نام گذاشت .

وی همچنین درخاتمه خطاب به مسئولین بهداشت ودرمان نهاوند گفت : شهرستان نهاوند یکی از شهرستان هایی است که از نعمت سونوگراف خانم محروم مانده است و مجبورند برای این کار به شهرهای همجوار سفرکنند اما خوشبختانه فردی برای ایجاد این شرایط اعلام آمادگی کرده است و انتظار می رود شبکه بهداشت و درمان شهرستان با این فرد همکاری و شرایط لازم را فراهم سازند .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location