سرخط خبرها

محمد حسین پور شهردار نهاوند در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه ساماندهی بام نهاوند سال جدید به اتمام می رسد ، اظهار داشت: شرایط جدیدی برای ساماندهی بام نهاوند در نظر گرفته شده است ، پیش از این آبیاری بام نهاوند از روستای مراد آباد تامین میشد که با اجرای توافق نامه ای با بیمارستان علیمرادیان این مشکل رفع شد ، همچنین موقعیت گردشگری، اقتصادی ، تفریحی و ... ایجاد و تقویت شده است.

وی در خصوص المان گروه ابوذر در میدان ورودی شهر نهاوند گفت: این المان در زمان ورود بنده به شهرداری نهاوند بدون یک ریال اعتبار تحویل بنده شد که با هزینه۲۰۰میلیون از اعتبارات و درآمد شهرداری تکمیل شد و در حال حاضر با یک نمای خاص در اختیار مردم قرار گرفته شده است.

حسین پور در خصوص پروژه ۴ باغ نهاوند اظهار داشت : پروژه ۴ باغ یکی دیگر از پروژه های در دست اقدام شهرداری نهاوند است که در ورودی شهر و در ابتدای جاده کربلا واقع شده است که این پروژه ساماندهی و با ایجاد امکانات تفریحی ، شرایط تازه ای برای ورودی و سیمای شهری ایجاد شد.

وی در خاتمه گفت : ساماندهی بلوار کربلا یکی دیگر از پروژه های عمرانی شهرداری نهاوند است که با ساماندهی این بلوار به کنترل ترافیک پایان هفته کمک قابل توجهی خواهد داشت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location