سرخط خبرها

حجت الاسلام و المسلمین مغیثی امام جمعه نهاوند در این دیدار اظهار داشت : دهه فجر کارهای انجام گرفته شده برای مردم بیان شود و پیشرفت های عظیم انقلاب اسلامی در بخش های مختلف تبیین شود

وی افزود : امروز بر خلاف دوران ستم شاهی در عرصه های مختلف پیشرفت داشته ایم و از وابستگی آزاد شده ایم.

امام جمعه نهاوند گفت : ایران اسلامی به برکت انقلاب در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و در مقابل ابر قدرت ها ایستاده است.

وی بیان داشت : پیروزی انقلاب اسلامی، کشور را از دست امریکا و استکبار نجات داد و مسیر خودکفایی را برای ملت ایران ایجاد کرد.

وی افزود : عامل پیروزی و پیشرفت های انقلاب اسلامی و رمز عبور از همه سختی ها و فتنه ها و مشکلات اطاعت از ولایت فقیه بوده و از این به بعد هم همین طور خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی اظهار داشت: در فتنه ۸۸ سران فتنه بر ابطال انتخابات تاکید داشتند که با بصیرت رهبر انقلاب و ایستادگی مردم حماسه ۹ دی به وجود آمد.

وی تصریح کرد: این سختی ها و مشکلات نخواهد توانست انقلاب اسلامی را از بین ببرد همانطور که در طول ۴۰ سال اول انقلاب با وجود همه مشکلات و تحریم ها به یاری خدا و هدایت های امام راحل و رهبر معظم انقلاب مسیر با اقتدار انقلاب ادامه دارد.

امام جمعه نهاوند در خاتمه بیان داشت : راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور گسترده در انتخابات دوم اسفند ماه بسیار مهم و تاثیر گذار است و همه باید برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تلاش کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location