سرخط خبرها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهاوند ، فرماندار نهاوند در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر عنوان‌نمود؛

۸۸ پروژه با اعتبار ۸۸ میلیارد تومان در نهاوند افتتاح یا کلنگ زنی می شود ، همچنین بیش ۴۰۰ عنوان برنامه فرهنگی ، اجتماعی ، هنری و ورزشی در سطح شهرستان در طول این ایام برگزار می شود.

وی بیان کرد: اگر دستاوردهای کشور را در طول ۴۰ سالی که انقلاب به پیروزی رسیده است، با دوران قبل از انقلاب مقایسه کنیم به طور قطع دستاوردهای بزرگ و تحولات قابل ملاحظه و چشمگیری در کشور انجام شده است.

فرماندار نهاوند تأکید کرد: ما هر چه از این دستاورد بزرگ داریم استقلال و آزادی است و این دستاورد بزرگ سنگ‌ بنای حماسه‌های بزرگ بعدی در کشور مانند حماسه حضور مردم در هشت سال دفاع مقدس، حضور مردم در پای صندوق‌های رأی و دیگر حماسه‌های بزرگ در کشور است.

وی با بیان اینکه در ایام الله دهه فجر بیش از ۴۰۰ ویژه برنامه فرهنگی، هنری و اجتماعی در نهاوند برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی نیز مانند گذشته به طور قطع با تدبیرهای هوشمندانه مقام معظم رهبری و همکاری دولت و ملت همیشه در صحنه ایران این دوران سخت را پشت سر خواهیم گذاشت و از این امتحان سربلند بیرون خواهیم آمد.

در شهرستان کارهای بزرگی انجام شده است که نشان از هماهنگی و همدلی بین دستگاه ها است.

در بخش کشاورزی طرح های خوبی اجرا شده است و احداث شهرک گلخانه ای نهاوند باعث ایجاد اشتغال برای جوانان زیادی خواهد شد که اقدام بسیار بزرگی بوده است.

در حوزه بنیاد مسکن از ۷۱۵ میلیارد تومان اعتبار کل استان که برای خسارت سیل اختصاص یافته بود بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان سهم نهاوند است.

در بخش گردشگری و ساماندهی سراب ها اقدامات خوبی انجام شده است و باعث شکوفا شدن این ظرفیت عظیم شده است.

در دهه فجر فاز دوم ساماندهی روشنایی سراب های گیان و گاماسیاب کلنگ زنی‌می شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location