سرخط خبرها

دکتر حسن بهرام نیا در آیین افتتاح پروژه های عمرانی دهه مبارک فجر در شهرستان نهاوند که با حضور معاون عمرانی استاندار همدان، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد، گفت: خوشبختانه در استان همدان به لطف خداوند یک همدلی و هم آوایی برای رفع مشکلان ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه وحدت و همدلی در زمان تصدی مهندس شاهرخی استاندار همدان به اوج خود رسیده است، گفت: در حال حاضر استان همدان خصوصا شهرستان نهاوند در همه شاخص های عمرانی، توسعه شهری و روستایی پیشرفت قابل توجه و ستودنی داشته است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی مهم ترین علت توسعه و کم شدن فاصله عقب ماندگی نهاوند از کاروان توسعه را وحدت مسئولین ارشد استان و شهرستان عنوان کرد و گفت: در سیل فروردین ماه سال جاری با توجه به گستردگی بحران سیل در کشور توجه مسئولین به شهرستان های شمالی و جنوبی معطوف شده بود که به حمدالله با نطقی که در تذکر به مسئولین امر صورت گرفت رسیدگی به مردم مظلوم نهاوند سرعت گرفت و بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان به احداث، تعمیر و غیره به شهرستان گسیل شده است.

وی تاکید کرد: در شهرستان نهاوند در زمینه بهسازی روستایی طی ۳۷ سال گذشته ۵۰ روستا بهسازی اما در ۴ سال اخیر به اندازه عملکرد ۴ دهه گذشته کار انجام شده است.

دکتر حسن بهرام‌نیا با اشاره حضور موثر ۱۰ وزیر کابینه دولت به نهاوند گفت: ایجاد زیرساخت ها یکی از مطالبات به حق مردم نهاوند بود که به واسطه آن میتوان توسعه و رونق اقتصادی در بخش های گردشگری و اقتصادی را فراهم کند.

وی با بیان اینکه نهاوند ۱۳ سراب دارد که سه سراب گیان، گاماسیاب و فارسبان کار کرد ملی دارد، گفت: تاکنون در حوزه گردشگری حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی اختصاص ۲ میلیارد تومان اعتبار برای اکوکپ سراب گیان از محل سفر وزیر میراث فرهنگی، ۶.۵ میلیارد تومان از محل سفر معاون سازمان برنامه بودجه کشور در بازدید از سراب های نهاوند را اهم این اعتبارات عنوان کرد و گفت: امروز استمرار توسعه در شهرستان نیازمند روحیه انقلابی و جهادی است که خوشبختانه در مسئولین شهرستان دیده می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location