سرخط خبرها

مراد ناصری فرماندار نهاوند در کمیته آموزش انتخابات نهاوند که با حضور خبرنگاران برگزار شد؛ گفت: در کنار مردم نهاوند و با کمک اصحاب رسانه انشاالله حماسه‌ای کم نظیر، ی یک باهم بودن به تمام معنی در شهرستان خلق می‌شود.

فرماندار نهاوند بیان کرد: زیبایی در انتخابات حول اخلاق می‌باشد. کاندیداها بدانند با اخلاق‌مداری می‌شود شور و نشاط انتخابات را محقق کرد نه با تبلیغات و هزینه‌های گزاف.

وی اظهار داشت: دسته‌بندی کار رسانه نیست، نقش رسانه‌ها در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی بسیار مهم است. جایگاه رسانه‌، بسیار بالا و بزرگ است. اولین آموزش انتخابات در شهرستان نهاوند برای اصحاب رسانه برگزار کردیم، چرا که جایگاه شما بالا و خاص است. شما اصحاب رسانه بزرگ‌تر از آن هستید که وارد ستادهای تبلیغاتی شوید، شما باید بستر شور و نشاط انتخاباتی را فراهم کنید. شما باید کاری کنید حضور مردم در انتخابات با پیشینه‌ی تاریخی نهاوند هم‌خوانی داشته باشد.

ناصری گفت: رسانه ها باید بستری مناسب برای حضور باشکوه مردم فراهم کنند که بر پایه اخلاق مداری و نگاه بیطرفانه باشد.

وی افزود: جا دارد از همه کاندیداها تشکر ویژه‌ای داشته باشم، چرا که در ایجاد بخشی از همان شور و نشاط نقش دارند.

ناصری با اشاره به بهترین و سالم‌ترین انتخابات، گفت: من و همکارانم در اجرای انتخابات این اطمینان را به همه کاندیداها می‌دهیم که انتخاباتی بی‌طرفانه برگزار خواهیم کرد‌.

ناصری گفت: هر کاندیدی که مردم به عنوان نماینده انتخاب کنند، نماینده من هم خواهد بود.

خواهشی از رسانه‌ها دارم، بی‌طرفی خودتان را اعلام کنید. کار اصلی شما کار بسیار بزرگی است. جایگاه خبرنگاری جای هر کسی نیست.

اگر از ستاد انتخابات شهرستان شخصی فعالیت تبلیغاتی داشته باشد و ثابت شود بطور قطع حذف خواهد شد. تحرکات انتخاباتی افراد منتسب به فرماندار را مماشات نمیکنم، این دندان لق را خواهم کَند!/عقیق زرین

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location