سرخط خبرها

«بسمه تعالی »

تِلکَ الدّارُ الآخِرَهُ نَجعَلُها لِلَّذینَ لا یُریدونَ عُلُوًّا فِی الأَرضِ وَلا فَسادًا ۚ وَالعاقِبَهُ لِلمُتَّقینَ

(آری،) این سرای آخرت را (تنها) برای کسانی قرارمی‌دهیم که اراده برتری‌جویی در زمین و فساد را ندارند؛ و عاقبت نیک برای پرهیزگاران است. سوره مبارکه القصص آیه۸۳

"بیانیه حمایت "

مردم شریف، غیور و همیشه در صحنه استان همدان

 بی شک یکی از عوامل موثر بر مشارکت گسترده مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی مورد تاکید رهبری معظم انقلاب اسلامی و رفع تهدیدات بین المللی و کاهش مسائل و مشکلات داخلی حضور فداکارانه شخصیت های انقلابی، مدیر، مدبر، کارآمد و پاک دست در عرصه انتخابات است، ما این حضور را ارج می نهیم.

جامعه کارگری استان همدان همواره در مسیر ارزشهای پاک و مقدس انقلاب اسلامی حرکت کرده و با ایستادگی در برابر همه مشکلات و زحمات شبانه روزی در عرصه کار و تولید نقش موثر خود را در جهت محقق ساختن برنامه های اقتصاد مقاومتی ایفا نموده است و با عملکرد خود ولایتمداری را به اثبات رسانده و بر اساس مشی ولایی نه یک قدم عقب تر و نه یک قدم فراتر از خط امام و رهبری عزیز بر نداشته و با حضور حداکثری خود در انتخابات گذشته و حال دین خود را به حضور و مشارکت حداکثری ایفا نموده است.

جامعه اسلامی کارگران استان همدان همچون دوره های گذشته و بر اساس شاخص های انتخاب اصلح و فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: " فردی را برای مجلس انتخاب کنید که مومن، انقلابی، شجاع، کارآمد و به معنی واقعی طرفدار عدالت باشد. فردی که از سخن گفتن بر ضد قدرتهای خارجی میترسد لایق نمایندگی مردم ایران نیست. باید افرادی انتخاب شوند که بتوانند پرچم " عدالت اقتصادی ، حقوقی، و سیاسی " را برافراشته نگهدارند."

جامعه اسلامی کارگران استان همدان پس از برگزاری جلسات متعدد و بررسی های همه جانبه ضمن احترام به همه کاندیداهای محترم سطح استان همدان، کاندیداهای مورد حمایت جامعه اسلامی کارگران را در سطح شهرستانهای استان انتخاب و با تمام توان و با حضور حداکثری از آنان حمایت خواهند کرد براین اساس لیست کاندیداهای مورد حمایت جامعه اسلامی کارگران استان همدان در شهرستانهای استان به شرح ذیل می باشد:

شهرستانهای همدان و فامنین:
دکتر حمید رضا حاجی بابایی
دکتر ابراهیم کارخانه ای

شهرستان ملایر:
 دکتر احمد آریایی نژاد
 حجت الاسلام دکتر احد آزادی خواه

شهرستان نهاوند:
 دکتر حسن بهرام نیا

شهرستان تویسرکان:
دکتر محمد کریم شهرزاد

شهرستان اسدآباد:
 کیومرث سرمدی واله

شهرستان بهار و کبودرآهنگ:
مهندس عیسی جعفری

شهرستان رزن و درگزین:
عطاالله سللطانی صبور

(جامعه اسلامی کارگران استان همدان)

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location