سرخط خبرها

: دکتر بهرام‌نیا در اجتماع بزرگ حامیان در مسجدگلشن؛

دکتر حسن بهرام نیا بعد از ظهر دوشنبه در اجتماع حامیان خود در مجسد گلشن، اظهار کرد: اگر امروز دغدعه شهر را داریم برای این است که نهاوند ریشه در تاریخ دارد، وقتی پیشرفت نهاوند را با قدمتش مقایسه میکنیم بغض گلویمان را می گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت های نهاوند در حوزه های مختلف گردشگری، گفت: در ۴ دهه گذشته به واسطه تنگ نظری‌ها، بی عرصگی ها نتوانستیم جایگاه خود در استان را پیدا کنیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: من از خداوند خواسته ام که فرصتی داشته باشم برای خدمت به مردم نهاوند در راستای کاهش عقب ماندگی ها، با کمک مردم و مسئولین شهرستان چراکه جایگاه نهاوند انچنان که باید نبوده است.

وی گفت: به برکت همراهی مردم خوب و نجیب نهاوند با کمک شما فاصله عقب ماندگی ها یکی پس از دیگری کم شد و موانع موجود در حوزه حمل و نقل جاده ای و ریلی، سد گرین و غیره برداشته شد.

دکتر بهرام نیا خاطرنشان کرد: امروز اگر هجمه هایی علیه ما وجود دارد مبارزه با فساد را در دستور کار قرار داده ام.

وی تصریح کرد: من نماینده همه ی آنهایی هستم که قوانین را رعایت می‌کنند و دستشان می بوسم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: من برای معامله‌گران کار نکردم، برای عمران و آبادانی نهاوند کار کرده ام چراکه دغدغه ما توسعه و شکوفایی نهاومد است.

وی افزود: سه ضلع زر و زور و تزویر برای اینکه من را که مقابل اینها ایستاده ام کنار بگذارند و تمام توان خود را گذاشته اند تا ما را کنار بگذارند اما راه به جایی نخواهند برد./مهر

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location