سرخط خبرها

: دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان؛

غلامی پاک عصر دوشنبه در جمع حامیان دکتر بهرام نیا ضمن اعلام حمایت این شورا از دکتر بهرام نیا اظهار کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری برای شکل گیری یک مجلس انقلابی با بررسی های مختلف برای انتخاب یک کاندیدای اصلح در شهرستان های استان حدود ۸ماه بررسی و تایید صلاحیت های مختلف انجام شد و این نظر شخصی یا چند نفر نیست بلکه شورای ائتلاف استان همدان است.

وی ادامه داد: پس از بررسی فعالیت و سمت های دکتر بهرام نیا از رئیس اداره گاز تا فرماندار تویسرکان و معاون استاندار ایلام و یک دوره نمایندگی، به گزینه دکتر بهرام نیا رسیدیم.

وی ادامه داد: با همه موضع گیری های شغلی که برخی نمایندگان دارند با بررسی مواضع انقلابی و حمایت از مردم شجاعت بهرام نیا برما ثابت شد و ایشان را انتخاب کردیم.

وی با اشاره به رد صلاحیت ۹۰نفر از نمایندگان مجلس به علل مختلف، گفت: علاوه بر اینها ۵۰ نماینده هم به خودشان بدلیل سوابق شان اجازه ثبت نام و حضور مجدد ندادند اما دکتر بهرام نیا از همان ابتدا مورد تایید صلاحیت شورای محترم نگهبان قرار گرفتند.

وی ادامه داد: از عزیزان انقلابی (فاطمه سوری ، سعید اسدبیگی)که در حمایت از گزینه اصلح اعلام حمایت و کناره گیری کردند قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: از سایر عزیزانی هم که خودشان را انقلابی میدانند خواستار حمایت از آقای دکتر حسن بهرام نیا هستیم تا فرمایش رهبری که فرمودند نمایندگان انقلابی به مجلس بفرستید را با مشارکت حداکثری هرکدام دست یک نفر بگیریم و در ۲ اسفند اجرا و محقق کنیم./مهر

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location