سرخط خبرها

به نام خدای مهربان.

اطلاعیه...دکتر یاسر شهبازی "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق"

مردم شریف و فهیم شهرستان نهاوند

بنا به حس تکلیف و تعلق خاطر به شهرعزیزمان ، ادای دین به همشهریانم

و برای آنکه گامی در مسیر اعتلای نهاوند و عمران و آبادانیش بردارم به عرصه انتخابات قدم نهادم.علی رغم همه کارشکنی ها، تهمت ها و ناملایمات، مصمم و استوار ایستادم و کوشیدم از مسیر اخلاق، قانون و وجدان، خارج نشوم و جز به بیان واقعیات و سوابق و برنامه های واقعی و عملی زبان نگشایم.از وعده های توخالی و غیر واقعی پرهیز کردم و برای جلب نظر مردم و کسب آرا حاضر به تخریب هیچ کاندیدایی نشدم. گواه این مدعا تک تک مردم شریف شهرم هستند که طی مدت تبلیغات، شنونده و بیننده سخنان و نوشتارم بوده اند.

و اینک که این رقابت به پایان‌رسیده است ، علی رغم همه خستگی ها، وجدانی آرام و راضی دارم که از خط قرمز اخلاق و انسانیت و دین و قانون عدول نکردم و شرافتم را به بهای نام و نان معامله نکردم.

برخود لازم میدانم از دست اندرکاران یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعم از(هیات اجرایی،هیات نظارت،شورای محترم نگهبان)و تک تک هواداران، مردم شریف و فهیم شهرم که طی مدت اعلام کاندیداتوری و تبلیغات با حمایت فکری و حضور در ستاد، در کنار اینجانب بوده و همراهی خود را دریغ نکرده اند قدردانی کرده و سر تعظیم فرود آورم.

امید است که با وحدت و همدلی در کنار نماینده منتخب، حضور داشته و برای فردای بهتر شهرمان بکوشیم.

بنده به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تبریک به جناب آقای مهندس علیرضا شهبازی به عنوان نماینده منتخب مردم نهاوند و آرزوی توفیق خدمت برای ایشان از همه مردم و کاندیداها دعوت میکنم با همراهی و همدلی، نماینده منتخب را یاری کنیم و برای رسیدن به رویای نهاوندی پیشرفته و توسعه یافته بکوشیم.

با احترام
دکتر یاسر شهبازی

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location