سرخط خبرها

بسمه تعالی
مَن لَم يَشكر المَخلوق لَم يَشكر الخالق
پیام تقدیر و تشکر حجت الاسلام محمد بحیرایی(شیخ ساسان) از عموم مردم و حامیانشان در انتخابات

پروردگارا تو را سپاسگزاريم كه لطف و رحمت بيكرانت را بر ما ارزاني داشتي تا بتوانيم در جهان بي‌انتهايت گوشه‌ي كوچكي از عظمت و حقيقت وجود تو را درك كنيم و براي همه‌ي نعمت‌هايي كه به ما عطا كردي تو را شاكريم.
درود خدا بر همه مردم شهرستان نهاوند که در این برهه تاریخی و با این وضعیت معیشتی سخت که مردم را گرفتار خود ساخته، با حضور گسترده و آگاهانه خود در انتخابات دوم اسفند گامی بلند در مسیر افزایش اعتبار و استقلال کشور برداشتید و با عزم راسخ خود عزت ملی و اقتدار ایران اسلامی را بار دیگر به رخ جهانیان کشیدید.
در ادامه عرض ارادتی داشته باشم خدمت اهالی روستای کوهانی و تمامی روستاها و بخشهایی از شهرستان که جانانه و بدون چشمداشت از این حقیر حمایت نمودید و خداقوتی عرض کنم خدمت تمامی شما همراهان و حامیان محترمی که از روزی که پا در عرصه انتخابات گذاشتم تا به امروز که نتایج آرا اعلام شده، باران محبت ها و دلگرمی های شما برای من ادامه دارد و اینجانب را شرمسار الطاف خویش نمودید. پاکترین سپاسهایم بدرقه وجودتان. هر چند چیزی که لایق شما عزیزان باشد که بتواند گوشه ای از محبت های شما را نسبت به بنده جبران کند ندارم که بگویم اما همیشه در نزد این مردم خواهم گفت: بزرگترین دستاورد من در این انتخابات دریافت محبت های عظیم شما مردم بود. امیدوارم خداوند منان بپذیرد تلاش های خالصانه ای را که فقط برای خدمت به مردم دیارم انجام دادم. بجز احترام و محبت مردم و خشنودی خدا چیزی نمی خواهم. پوزش از اینکه به دلیل کسالت وگرفتگی صدا نمیتوانم نداهای شما را فعلا اجابت کنم… دست تک تک عزیزان را میبوسم و بر این بوسه افتخار میکنم. نفر به نفر زحمتکشان را فراموش نخواهم کرد و در اولین فرصت خدمت همه عزیزان برای دستبوسی خواهم رسید.
مجددا حماسه حضور مردم را به امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری، منتخبان ملت و مردم ایران بویژه مردم مؤمن، آگاه و انقلابی شهرستان نهاوند تبریک می گویم و از زحمات و تلاش های ایثارگرانه دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان اعم از هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای امنیتی و انتظامی و … تقدیر و تشکر بعمل می آورم.

ظل سایه امام عصر(عج)سرزنده وبالنده برقرار باشید و پاینده … خداوند نگهدار خود وخانواده تان…

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location