سرخط خبرها

دکتر حسن بهرام نیا در جمع حامیان و اعضای ستادهای انتخاباتی خود ضمن تقدیر و تشکر از حضور یکپارچه مردم ایران اسلامی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: این مهم یک همایش ملی بود که مردم شریف شهرستان نهاوند نیز به سهم خود درصحنه حاضر شدند و با آرمان‌های امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای گران‌قدر تجدید بیعت و میثاق نمودند.

وی ضمن تشکر از طرفداران و حامیان خود که با دست‌خالی با تلاش‌های خالصانه با رعایت اخلاق و منش انسانی و اسلامی، آراء پاک خود را بنام اینجانب ثبت کردند، گفت: امروز باوجود فراز و نشیب‌ها، بی‌تقوایی‌ها و بعضاً بداخلاقی‌های انتخاباتی، این انتخابات تمام شد، اما عزیزان ، من از آراء پاک شما صیانت خواهم کرد و تا زمانی که شورای نگهبان رسماً صحت انتخابات را اعلام نکند هیچ اتفاقی نیفتاده و نتیجه زمانی تائید خواهد شد که از طریق شورای نگهبان اعلام شود.

دکتر بهرام نیا با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت نیروهای ارزشی در مناصب مختلف استفاده شود، گفت: نهاوند شهر گروه انقلابی ابوذر، 851 شهید گران‌قدر، و حدود 2 هزار آزاده سرافراز است لذا نباید بگذاریم این شهر در اختیار انحصارطلبان باشد و جولانگاه عده‌ای معلوم‌الحال شود.

وی افزود: در طول دوره نمایندگی و خدمت اینجانب به مردم، پروژه‌های خوبی برای شهرستان تعریف‌شده، نباید گذاشت این پروژه‌ها تعطیل یا روند ادامه تکمیل آن‌ها کند شود چراکه 5 پروژه ملی، فاضلاب، سد، راه‌آهن و...چون این پروژه‌ها حاصل عرق ریزی، خون‌دل خوردن و شب نخوابی ها بوده است و به‌راحتی جذب نشده‌اند که به‌راحتی رها شوند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: مردم ما هوشیار هستند، این شهر متعلق به همه مردم است نه عده اندک و خاص؛ کسانی هم که ابزار و تریبونی دارند باید در مطالبه گری حق مردم کمک کنند، قول و فعلشان یکی باشد و محافظه‌کاری نکنند و اگر دیگران را به تقوا دعوت می‌کنند خود هم عامل به آن باشند. مردم با عمل تشخیص می‌دهند چه کسی اهل تقواست،تقوا به گفتار نیست، به عمل است.

وی افزود: قدر این مردم را باید دانست، یک تار موی این مردم باصفا را با صدها کاخ ساز، قطع کننده اشجار عوض نمی‌کنم، بسیاری از این آقایان به خاطر کارهای خلاف قانون که در این شهر انجام می‌دادند ، بارها به من گفتند که فلانی، چشم خود را ببند و نادیده بگیر، با ما کاری نداشته باش، در این صورت ما از تو حمایت می‌کنیم و رای تو را تضمین می‌کنیم، هزار ،هزار رأی برای شما آماده است. من فریاد زدم: مرده‌شوی ببرد آن رأی را که شما بخواهید به این شکل برای من جذب کنید. رأی شما برکت ندارد، برکت رأی من از همین جمع‌های خودمانی و طبقه متوسط و ضعیف جامعه است.

دکتر بهرام نیا ادامه داد: چرا باید کاخ و عمارتی در دل باغات این شهر ساخته شود و شهرداری و ارگان‌های ذی‌ربط چشم‌پوشی کنند،کسانی که از برکت خون شهدا و این نظام به همه‌چیز رسیده،امروز مردم را دسته‌بندی می‌کنند و شهروند درجه ۱و ۲ راه انداخته‌اند. من به پشتوانه مردم شجاعت به خرج دادم و این تخلف را فریاد زدم، یک سری آقایان بعد از نطق من ، عوض اینکه از حق مردم دفاع کنند،حمایت که نکردند، هیچ،عنوان کردند:وحدت شهر را حفظ کنید.

وی افزود: عزیزان من ،رأی پاک مردم، امروز قربانی "زر و زور و تزویر"شد.کسانی که می‌خواهند شهر در دست تعدادی اندک باشد و شهر رابین خود تقسیم کنند.کسانی که احساس می‌کنند از مردم برتر هستند و همه باید در خدمت ایشان باشند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کسانی که احساس می‌کنند هر کاری بکنند قانونی است و هیچ‌کس نباید جلوی آن‌ها بایستد،اما من ایستادم و حق مردم را فریاد زدم، می‌دانستم که علیه من هجمه‌ها خواهند کرد ،اما من با مردم عهد بسته بودم ، من آن رأی را که بادم فروبستن و ندیدن حق باشد را نخواسته و نمی‌خواهم. من رأی را می‌خواستم که در جهت احقاق حقوق مردم باشد. فضا باید به شکلی ادامه پیدا کند که همه مردم شهروند درجه‌یک باشند.متأسفانه شرایط به سمتی پیش می‌رود که فضا این‌گونه نباشد.

دکتر بهرام نیا افزود:مردم عزیز، من هر چه که بود انجام دادم، عملکردها را مقایسه کنید.دفترچه عملکرد ما به‌عنوان سندی ماندگار باقی است تا مردم پروژه‌ها و کارهای ناتمام را مطالبه کنند.

وی تصریح کرد: من‌بعد از دوران نمایندگی ،در سازمان خود و در کارهای تخصصی قطعاً از آرامش بیشتری برخوردار خواهم بود،اما نگران شهرم هستم و نگران رأی مردم که قربانی برخی تخلفات و بی‌اخلاقی‌ها می‌شود. متأسفانه تخلفات گسترده‌ای شکل گرفت که هرکس بنای این بدعت‌ها را در این شهر گذاشت، خدا او را نیامرزد ،و اگر توسط مسئولین نظارتی و شورای نگهبان ریشه این بدعت خشکانده نشود، دورهای آتی کار سخت‌تر خواهد شد و هر کس با ابزار"زر و زور و تزویر"وارد شود شانس بیشتری بر ای پیروزی خواهد داشت.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در این دور کسانی که عموماً اردوگاهشان در مرکز است، چشم این را نداشتند که وضع مناسب و آرامش شهر را ببینند،مهره چینی هایشان بهم خورد،دکان معاملات پشت پرده شان برچیده شده بود لذا از همه‌چیزشان مایه گذاشتند تا اراده مردم را متوقف کنند.اما امروز هر جای نهاوند را که نگاه کنی، یک پروژه عمرانی در حال انجام است و مردم بیشتر از قبل مطالبه گر خواهند بود.

در خاتمه :حسن بهرام نیا ضمن تشکر و سپاس خود را از همه خانواده‌های معزز شهدا، ایثارگران و تمامی اقشار جامعه ،روحانیون با بصیرت،اصحاب رسانه ای که قلم شان را نفروختند و هیئت‌های مذهبی،فرهنگیان، دانشگاهیان،ورزشکاران،بازنشستگان، کارگران،بازاریان،اصناف مختلف،هنرمندان، بانوان و نیز آحاد مردم فهیم و انقلابی نهاوند اعلام و برای همه عزیزان آرزوی سربلندی و عاقبت‌بخیری نمود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location