سرخط خبرها

دوازدهمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان نهاوند ظهر امروز با حضور معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار، اعضاء و روسای ادارات مربوطه در محل اداره صنعت معدن تجارت برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نهاوند در این جلسه با اشاره به مدیریت و نظارت لازم بر نوسانات بازار افرود: تنظیم بازار یکی از اولویت های دولت برای ایجاد تعادل در قیمت کالاهاست و با توجه به نزدیکی به ایام نوروز توجه به این امر باید در دستور کار دستگاه های ذی ربط قرار گیرد.

ولی اله سیاوش با بیان اینکه همه ساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال با اعلام فراوانی کالاهای اساسی مورد استفاده با افزایش قیمت مواجه می‌شویم اظهار داشت: برای تنظیم و برقراری تعادل و کاهش نوسانات قیمتی با حمايت از نهادهاي بازار مانند مصرف‌كنندگان، توليدكنندگان و توزيع‌كنندگان می توان با اتخاذ سیاست های مناسب و تغيير در عوامل مؤثر بر عرضه و تقاضاي كالاها نبض بازار را بدست گرفت.

به گفته وی نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی یکی از عوامل موثر در تنظیم بازار بوده و نیازمند عزم جدی مسئولین اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن و دستگاه های ذیربط می باشد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در این‌جلسه مقرر نمود تا توسط ادارت مربوطه (جهاد کشاورزی، دامپزشکی، اتاق اصناف، صنعت معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی ضمن نظارت و بازرسی مستمر ، هماهنگی و برنامه ریزی دقیقی در خصوص تامین بموقع نیازهای اساسی صورت گیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location