سرخط خبرها

جناب آقای مهندس علیرضا شهبازی

با سلام و تحیات الهی
نهاوندیهای سرافراز و حماسه ساز در ۲ اسفند ماه ۱۳۹۸ با لبیک به ندای مقام معظم رهبری با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای، گامی محکم و استوار در تعیین سرنوشت خود برداشتند

روسفيدي ملت بزرگ ما در اين انتخابات نعمتي است که سپاس بي کران مي طلبد. لذا با خضوع و خشوع شاکر و سپاسگزار نعمت هاي او بوده و ان شاء الله خواهيم بود.

بدون شك رمز موفقيت منتخبين ملت در پيشگاه مردم و انقلاب، استقامت و پايداري بر اصول و ارزش­هاي مقدس انقلاب اسلامي و شهيدان والامقام و تحقق آرمان‌ هاي آنها است.

حال که سرمايه اعتماد مردم که به حق يک امانت الهي است بر دوش شما قرار گرفته و تایید صحت این انتخابات از سوی شورای محترم نگهبان بر آن قرار گرفته است، ضمن تبریک صميمانه، از درگاه خداوند متعال سلامتي و موفقيت شما را در راه دشواري که در پيش داريد آرزومندیم و از خداوند متعال توفيق روز افزون شما را خواستاریم. ضمن تقدیر دوباره از حامیان و طرفداران خود نیز اعلام می دارم رقابتهای انتخاباتی به پایان آمده و هم اکنون زمان وحدت و همدلی فرارسیده است چون در این عرصه همه نامزدها با یک هدف مشترک که همانا آبادانی و پیشرفت نهاوند عزیزمان است وارد میدان شدند. ما نیز ایشان را در پیشبرد اهداف مختلف شهرستان نهاوند با تمام ظرفیت هایمان یاری خواهیم رساند. امید است بتوانیم دست در دست هم دهیم به مهر و میهن خویش را کنیم آباد.

ارادتمند شما و همه مردم شهرستان نهاوند
محمد بحیرایی(شیخ ساسان)

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location