سرخط خبرها

جلسه قرارگاه زیستی شهرستان نهاوند با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و دادستان و جمعی از مسئولین نهاوند در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید در این جلسه فرمانده سپاه ناحیه نهاوند به عنوان دبیر این قرارگاه گفت: از اقدامات و تلاش مجموعه شبکه بهداشت و درمان به عنوان خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا تقدیر و تشکر می‌شود .و در این وضعیت می بایست بسیج همگانی در شهرستان برای مقابله و پیشگیری تشکیل شود.

سرهنگ مختاری گفت: مدیران و مسئولین شهرستان با توجه به حساسیت موضوع امادگی لازم را جهت حضور در جلسات قرارگاه را تا پایان سال حتی ایام تعطیلات نوروزی را داشته باشند.

وی افزود: مجموعه بسیج و سپاه آمادگی کامل را جهت کمک به شبکه بهداشت و درمان در راستای مقابله و مبارزه با شیوع ویروس کرونا دارد .

مختاری افزود: علی رغم تاکیدات متأسفانه بعضی از جایگاه های سوخت هنوز موارد ایمنی و بهداشتی را رعایت نمی‌کنند .

دبیر قرارگاه زیستی شهرستان نهاوند گفت: سپاه ناحیه نهاوند تعداد ۲۰۰ بسته غذایی شامل (گوشت قرمز- گوشت سفید - برنج و روغن) را تدارک دیده است و ظرف روز های آینده در بین افراد نیازمند و زیان دیده در بحث شیوع ویروس کرونا که توسط پایگاه های مقاومت شناسایی شده اند ، توزیع خواهد نمود.

سرهنگ مختاری گفت: بسیجیان و گروه های جهادی شهرستان در یک اقدام خودجوش کارگاه های تولید ماسک را بعد از تایید شبکه بهداشت راه اندازی کرده و در فاز اول قرار است ۸۰ هزار ماسک را تولید و به صورت رایگان در بین مردم توزیع نمایند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location