سرخط خبرها

در جلسه ویدئو کنفرانس استاندار و نماینده ولی فقیه با فرمانداران، مراد ناصری فرماندار نهاوند گفت: ضمن تشکر از استاندار محترم که اختیار را در ویدئو کنفرانس به نماینده دولت در شهرستان‌ها واگذار کردند، چرا که با یک نسخه نمی‌توان تمام شهرستان‌ها را به یک صورت مدیریت کرد.تمام کمیته‌ها تشکیل شد و به همه وظیفه آنان مجدد گوشزد گردید.

ناصری بیان کرد: پیشنهاد من به حوزه صنعت و معدن این است که کلیه واحدهای صنفی، بجز واحدهای خدماتی شامل داروخانه‌ها، اغذیه فروشی‌ها تعطیل شوند.

فرماندار نهاوند گفت: ضمن عذرخواهی از مردم، ولی ناچاریم حمل‌ونقل عمومی را در راستای کمک به مردم جهت حفظ سلامت آنان محدود کنیم. مردم ما باید بدانند، حمل‌ونقل همگانی شهری و بین شهری ما شده ناقل خاموش ویروس کرونا می‌باشد.مسئولیت مدیریت پمپ بنزین‌ها به مسئول بحران شهرستان داده شد، باید نظارت دقیق و لحظه به لحظه در این حوزه انجام شود.

ناصری خاطرنشان کرد: مگر می‌شود مردم نهاوند با این سابقه تاریخی و فرهنگی، متوجه خطر کرونا نباشند، احتمالا ایراد از ما بوده است.  از تمام مدیران می‌خواهم و هیچ‌گونه کوتاهی در حفظ سلامت مردم عزیز نهاوند را نمی‌پذیرم. ما می‌توانیم شیوع ویروس را کنترل کنیم، البته اگر میدان‌داری کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location