سرخط خبرها

صبح امروز با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه نهاوند کارگاه تولید ماسک افتتاح گردید.

سرهنگ علی مختاری در تشریح اقدامات این کارگاه گفت: در پی شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان ، گروههای جهادی به صورت خودجوش و آتش به اختیار اعلام آمادگی کردند و هرکدام در راستای مقابله با شیوع و رفع مشکلات ، اقداماتی را در عرصه‌ی گندزدایی و ضدعفونی ، تولید ماسک ، تهیه توزیع اقلام بهداشتی و ... را انجام دادند .‌گروه جهادی بقیة الله (عج) نیز اقدام به راه اندازی کارگاه تولید ماسک نمود.

وی افزود : این گروه جهادی با حمایت سپاه و بسیج و با کسب مجوز های لازم از شبکه بهداشت و درمان نهاوند فعالیت می‌کند.

فرمانده سپاه نهاوند تصریح کرد: هزینه های تأمین و خرید اجناس مورد نیاز این کارگاه کاملا بصورت مردمی و توسط اعضا و سرگروه‌های این گروه جمع آوری و هزینه می‌شود .

مختاری اظهار داشت : این گروه جهادی در قالب سه شعبه در مسجد محمدیه ، حوزه علمیه خواهران ، و پایگاه مقاومت روستای توانه فعالیت می‌کند و روزانه بیش از ۲۰۰۰ ماسک تولید و در سطح شهرستان توزیع خواهد کرد .

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ابراز داشت: قرار است در فاز اول فعالیت گروه جهادی بقیة‌الله (عج) تعداد ۸۰ هزار ماسک تولید و در شهرستان عرضه گردد .

وی تأکید کرد : این ماسک‌ها با نظارت مستقیم شبکه بهداشت و درمان به صورت کاملا بهداشتی و استریل شده تولید و توزیع می‌شود.

مختاری در پایان اضافه کرد : سپاه ناحیه نهاوند آمادگی لازم را جهت کمک به شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا داراست و قطعا تا نابودی کامل این بیماری در کنار مردم و عوامل شبکه بهداشت خواهد بود .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location