سرخط خبرها

: دکتربهرام نیا:

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که از نظر اخلاقی و انسانی و شرعی همه ما باید هر کاری که از دستمان برمی‌آید به ویژه رعایت توصیه های پزشکی و کاهش ترددهای غیر ضروری را برای مقابله با کرونا انجام دهیم.

دکتر بهرام نیابا اشاره به ضرورت توجه مردم به توصیه‌های پزشکی و ماندن در خانه، بیان کرد: برای جلوگیری از همه گیر شدن این ویروس و کنترل آن ستاد مقابله با کرونا به هموطنان توصیه داشته که از ترددهای غیر ضروری و مسافرت در شرایط کنونی پرهیز کنند. از لحاظ اخلاق و شرع نیز حکم بر این است که ما از ترددهای غیر ضروری پرهیز کنیم و با جامعه و هموطنانمان در کنترل این ویروس همکاری کنیم.

وی در ادامه اظهار کرد: توصیه‌ها بر این است که از هرگونه تجمع در این روزها خودداری شود. از نظر اخلاقی و انسانی و شرعی همه ما باید هر کاری که از دستمان برمی آید به ویژه رعایت توصیه های پزشکی و کاهش ترددهای غیر ضروری را انجام دهیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس تصریح کرد: افرادی که مشکوک به این بیماری هستند نیز باید خود را قرنطینه کرده و رعایت مسائل بهداشتی و درمانی را در اولویت قرار دهند. دولت نیز باید با جدیت به این موضوع ورود کند و امکانات بهداشتی لازم را در اختیار مردم قرار دهد.

وی در ادامه تاکید کرد: عوامل توزیع کننده نیز باید شرایط اقتصادی جامعه و سلامتی مردم را در نظر گرفته و از احتکار و گران فروشی خودداری کنند. بازی با سلامتی مردم ظلم است. مبادی نظارتی نیز باید با جدیت ورود کنند و از هرگونه تخلف در توزیع لوازم و امکانات بهداشتی جلوگیری شود./ ایسنا

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location