سرخط خبرها

مرکز نیکوکاری شاهزاده محمد و علی (ع) نهاوند، با همیاری خیرین، طرح «سفره‌های آسمانی، دست‌های مهربانی و کرامت انسانی» را به منظور حمایت از اقشار نیازمند اجرایی نمود.

رئیس هیئت عامل این مرکز گفت: با توجه به فرا رسیدن سال نو و برای سهیم ساختن نیازمندان در این نوروز باستانی با همیاری خیرین نهاوندی ساکن نهاوند، استان همدان و سایر نقاط کشور، طرح سفره‌های آسمانی اجرا شد.
وهاب رضایی‌مفرد افزود: در مرحله اول این طرح ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته سه میلیون ریال، تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

وی ادامه داد: در کنار این طرح معیشتی، ۲۰۰ بسته بهداشتی دیگر نیز، تهیه شده و در مرحله توزیع است، همچنین ۴۰۰ بسته میوه به ارزش تقریبی هر بسته ۴۰۰ هزار ریال نیز تهیه و توزیع شد.

رئیس هیئت امنا آستان مقدس شاهزاده محمد و علی (ع) افزود: با توجه به وضعیت فعلی و گسترش ویروس کرونا که سبب شده عده‌ای از همشهریان بازار کار خود را از دست بدهند، قصد داریم با مشارکت خیرین گرامی، طرح سفره‌های آسمانی، دست‌های مهربانی و کرامت انسانی را همچنان ادامه دهیم، تا گروه بیشتری از آن بهره‌مند شوند.

وی در خصوص نحوه توزیع این اقلام گفت: در این طرح به منظور ساماندهی بیشتر، خانواده‌های نیازمند در سطوح مختلف، شناسایی و ثبت نام شده‌اند و بر طبق سطح در اولویت دریافت اقلام قرار می‌گیرند.

لازم به ذکر است سپاه ناحیه نهاوند، کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند نیز در اجرای این طرح مشارکت داشته‌اند.

خیرین می‌توانند جهت مشارکت در این طرح کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۴۳۰۸۲ به نام مرکز نیکوکاری شاهزاده محمد و علی (ع) نهاوند واریز و یا با این مرکز مستقر در آستان مقدس شاهزاده محمد و علی (ع) هماهنگ نموده یا با شماره ۰۹۱۸۸۱۹۱۷۸۸ تماس بگیرند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location