سرخط خبرها

اللهم اشف کل مریض

چند صباحی است خبر کسالت رزمنده دفاع مقدس، سردار "حاج میرزا محمد سلگی " ذهن و دل همه عاشقان انقلاب، ایثارگران ، مردم ولایت مدار شهرستان و استان را به خود معطوف نموده است.

این سردار بزرگ سپاه اسلام در واقع مصداق روشن یک بسیجی مخلص و پاسداری بود که در تمام جبهه های نبرد حق علیه باطل با دشمنان انقلاب اسلامی مبارزه کرد و نزد هم قطاران خود و لشگر بزرگ ایثارگران انقلاب اسلامی،به عنوان اسطوره ای خدشه ناپذیر و یک بسیجی تمام عیار شناخته می شود.

وی که عطر و بوی دفاع مقدس و یاران شهیدش را دارد ،در دوران دفاع مقدس و پس از جنگ همواره در سنگر ولایت ثابت قدم مانده است.

سردار سلگی همواره در دفاع از انقلاب و ولایت پیشتاز بوده و با بصیرت انقلابی و روشنگری های پر شور در این عرصه نیز پیشقدم بوده است.

بزرگمردی از تبار خوبان و صالحان که خود را نه برای خود بلکه برای نظام و انقلاب و مردم می خواست.

اما این مرد انگار اصلا از جنس زمین نیست، یک "شهید زنده"ی به تمام معنا که گویی از قافله یاران جامانده تا نسل های جدید هم شمیم شهدا را درک کنند .

کسی که با تاسی از سردار سپاه حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس، تمام وجودش را برای دفاع از حریم ولایت در طبق اخلاص گذاشته و "وقف" نمود.

وجود ارزشمندش در آزمون های سخت سالهای پیش و ثبت خاطراتش در قالب کتابی ارزشمند که به نظر و تائید مقام معظم رهبری نیز رسید و امام و مقتدای ما در وصف این بزرگمرد فرمودند: "واقعا اگر ممکن بود به همدان می رفتم برای دیدن این مرد " حاج میرزا محمد، این مرد خدا و خادم الشهداء، در عمل ثابت کرد که "آب هرگز نمی میرد"

در این شبهای عزیز و در ایامی که متعلق است به سرور و سالار شهیدان و علمدار سپاه اسلام(باب الحوائج) و با توسل به مولای خود حضرت صاحب الزمان(عج) از جمیع مومنین و مومنات و مردم شریف و صادق شهرستان و همچنین از همه علما ، روحانیون، عاشقان ولایت و ایثارگران، رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس استدعا دارم با قلب های پاک خود دست به آستان ربوبی حق تعالی دراز کرده و همه با هم شفای عاجل این سردار پر افتخار را از درگاه الهی مسئلت نماییم.

ان شاءالله با دعای خیر شما هر چه زودتر صحت و سلامت حاصل شده و سالهای سال از وجود ارزشمند این سردار صبور و شجاع همچنان بهره مند باشیم.آمین

یا منزل الشفاء و یذهب الداء صل علی محمد و آله وانزل علی وجهی الشفاء

دکترحسن بهرام نیا
نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند
در مجلس شورای اسلامی

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location