سرخط خبرها

فرمانده انتظامی نهاوند از دستگیری 2 نفر سارق و کشف 8 فقره سرقت در نهاوند توسط پلیس آگاهی و کلانتری 12 خبر داد.

سرهنگ احمد ساکی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه و اماکن خصوصی در شهرستان نهاوند، انجام اقدامات قانونی لازم در دستور کار پلیس آگاهی و دیگر یگانهای انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: بر این اساس تیم ویژه پلیس آگاهی با اشرافیت اطلاعاتی دقیق و همچنین بکارگیری شگردهای خاص پلیسی و انجام اقدامات قانونی در نهایت یک نفر سارق سابقه دار را شناسایی که پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کرد.

ساکی همچنین تصریح کرد: کلانتری 12 شهرستان نیز با انجام اقدامات قانونی یک نفر سارق سابقه دار را شناسایی که پس از هماهنگی بامقام قضایی در عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارقان دستگیر شده بعد از انتقال به یگان انتظامی و در تحقیقات و بازجویی های فنی به عمل آمده در نهایت مجموعا به 8 فقره سرقت اماکن خصوصی و مغازه در نقاط مختلف حوزه استحفاظی اعتراف که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و تحت رسیدگی می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان با تقدیر از عملکرد کارکنان انتظامی از شهروندان محترم درخواست کرد نسبت به وقایع و اتفاقات پیرامون خود احساس مسئولیت داشته و همواره از طریق شماره تلفن 110 موارد مشکوک را گزارش و از این طریق در برقراری امنیت و آرامش مشارکت فعال داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location