سرخط خبرها

بسم الله الرحمن الرحیم

آب هرگز نمی میرد.

حاج میرزا چه کردی، در توسل های عاشقانه ات، در شب شهادت کوثر رسول الله، که در همان سحرگاه، پهلوی زخمی ات تداعی گر، پهلوی شکسته،مادر سیدالشهداء گردید.

حاج میرزا چه کردی در توسل های عاشقانه ات، با بزرگ جانباز کربلا، که شهره شدی، به روضه های مشک ابوالفضل العباس...

حاج میرزا چه کردی با قلب رئوف رهبر معظم انقلاب که عاشقانه گفت: اکر برای من ممکن بود، برای دیدن این جانباز وشهید زنده به همدان می رفتم.

حاج میرزا ، در زمزمه های دلتنگی ات از فراق سردارشهید حاج حسین همدانی گفتی، گفتی که دلتنگم، گفتی که در مرصاد خون، در کنار پاهای جامانده ات، خدا را قسم دادی، که خدایا بحق دست های ابوالفضل واین پاهای بریده، جان از ما نپذیرفتی،اعضایمان را به قربانی امام ومقتدایمان بپذیر وبحق این پاهای بریده معمار کبیر انقلابمان را پشتیبان باش‌...

حاج میرزا، امروز دعایت مستجاب شد، که به درگاهش بارها استغاثه کردی "کاش از این هم شهیدتر می شدم، تا پیش او روسپیدتر می شدم"، مبارک بادت این وصال ،که تا به امروز هم شهید زنده انقلاب بودی....که آب هرگز نمی میرد...

شهادت سردار برومند سپاه جمهوری اسلامی ایران، جانباز شهید سردار حاج میرزا سلگی را، که به عنوان یکی از ستونهای خیمه سپاه انصارالحسین همدان در فرماندهی گردان حضرت ابوالفضل، حماسه های ماندگار آفرید، را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت بزرگ ایران، مردم شریف انصارالمجاهدین همدان و بیت مکرم شهید والامقام و خانواده های شهدا وایثارگران وهمرزمان گرانقدر ایشان تسلیت وتهنیت می گویم واز خداوند سبحان مسالت می نمایم ، بر درجات معنوی ایشان افزوده وبر خوان گسترده اوِلیاء وشهیدان وصالحان میهمانشان گرداند و برای ما نیز توفیق ادامه راه ایشان را در پاسداشت راه شهدا وارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تلاش برای سیادت وسربلندی کشورمان را که آرزوی دیرینه تمام شهدای انقلاب بود، عطا نماید.

حمیدرضا حاجی بابایی
نماینده مردم همدان وفامنین در مجلس شورای اسلامی

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location