سرخط خبرها

مجمع خیرین سلامت شهرستان نهاوندبرای دریافت کمک های نقدی مردمی جهت مقابله با بحران کرونا، شماره حساب این مجمع را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند؛ مجمع خیرین سلامت شهرستان نهاوند با اعلام شماره حساب این مجمع، از هموطنان ایرانی خصوصا همشهریان نهاوندی خواست تا در این مبارزه نفس گیر، یاریگرشان باشد.

مهندس جلال‌وند مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان نهاوند در این خصوص گفت: مبالغ واریزی به حساب این مجمع، صرف تهیه و خریداری تجهیزات و وسایل مورد نیاز بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی برای مقابله با بحران کرونا می‌شود.

در ادامه دکتر دارابی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند و دبیر مجمع خیّرین سلامت، ضمن تقدیر از اقدامات خداپسندانه خیرین سلامت و کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم، ابراز امیدواری کردند با کمک خیرین، بتوانیم در مبارزه با این بیماری سربلند بیرون بیاییم.

وی افزود :خیرین محترم در صورت اهدای یا خرید بسته های بهداشتی حفاظت شخصی به کادر بهداشتی و درمانی با اعلام نظر شبکه بهداشت و درمان نهاوند صورت پذیرد.

لازم به ذکراست، خیرین محترم در صورت هرگونه کمک؛ تصاویرفیش واریزی خود را از طریق شماره تلفن: ۰۹۱۸۱۵۱۹۰۱۲ از فضای مجازی تلگرام، واتساپ یا سروش ارسال نمایند.

شماره حساب: 0110057601000 ‏

شماره کارت: 6037997599096618

به نام مجمع خیرین سلامت شهرستان نهاوند

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location