سرخط خبرها

: فرمانده سپاه نهاوند خبر داد

سرهنگ علی مختاری در تشریح آخرین اقدامات و فعالیت گروه جهادی بقیة‌الله(عج) نهاوند گفت : فعالیت عمده این گروه جهادی با شروع بیماری کرونا در راستای تهیه و تولید ماسک زیر نظر شبکه بهداشت و درمان نهاوند قرار گرفت .

وی اظهار داشت : در مرحله اول قرار شد که تعداد ۸۰ هزار ماسک تولید کنند که تا کنون بالغ بر ۲۰ هزار عدد ماسک قابل شستشو تولید شده و توسط پایگاه‌های مقاومت و مساجد در بین مردم و همشهریان گرامی در سطح شهر و روستا توزیع شده است.

مختاری اضافه کرد : در مرحله دوم این گروه جهادی اقدام به تامین و واردات یکصد هزار ماسک یکبار مصرف نمود و ظرف روز های گذشته ۱۵ هزار عدد از این ماسک ها را توزیع و در اختیار عموم مردم قرار داد.

علی مختاری در ادامه بیان کرد: تهیه ، تولید و توزیع ماسک ها ادامه خواهد داشت و با محوریت پایگاه ها و مساجد سطح شهرستان در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت .

فرمانده سپاه نهاوند ابراز کرد : همانطور که همشهریان عزیز اطلاع دارند اقدامات این گروه جهادی به صورت خودجوش و از محل کمک های مردمی و خیرین است . لذا به منظور تداوم و ادامه فعالیت کارگاه‌ها و تولید ماسک ، قیمت مصوب هر ۳ عدد ماسک یکبارمصرف دو هزار تومان و هر بسته ۱۵ تایی ، ده هزار تومان در نظر گرفته شده است.

 وی در پایان تصریح کرد : مجموعه سپاه و بسیج شهرستان با تمام ظرفیت و امکانات در کنار سایر نهادهای مرتبط با پیشگیری و مقابله با کرونا تا ریشه کن شدن کامل این بیماری در صحنه خواهد ماند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location