سرخط خبرها

به گزارش بسیج رسانه شهرستان نهاوند؛ مراسم بزرگداشت سومین روز شهادت سردار سرتیپ شهید حاج میرزا محمد سلگی به همت دکتر مهدی دهقان نیری مدیر کل صداو سیمای مرکز همدان برای اولین بار در کشور به صورت مجازی و زنده از شبکه های همدان و شما برگزار شد.

این مراسم به علت شرایط موجود و برای اولین بار به صورت ارتباط زنده با میهمانان در تهران همدان و نهاوند به کیفیت عالی از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ در صدا و سیمای مرکز همدان با حضور خانواده این شهید برگزارشد.

دکتر مهدی دهقان نیری مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان گفت: از آنجا که سردار سرتیپ شهید حاج حاج میرزا محمد سلگی حق بزرگی بر گردن همه ملت ایران و بخصوص استان همدان و زادگاهش شهرستان نهاوند دارد و ایشان کسی هستند که کتاب خاطراتشان آب هرگز نمی میرد مورد توجه مقام معظم رهبری و مردم قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی های انجام شده با خانواده شهید سلگی برای حضور در استدیو مرکز و میهمانان تهران و نهاوند این ارتباط برقرار شد.

مدیر کل مرکز همدان بیان کرد: با توجه به شرایط موجود بیماری کرونا در کشور و از طرفی شخصیت ملی حاج میرزا در استان تصمیم گرفتیم به منظور حفظ فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شاخصه های ایشان برای مردم سراسر کشور برای نخستین بار ارتباط زنده و مجازی ۳ طرف با شبکه شما همدان را برقرار کنیم که این کار با موفقیت و به برکت خون این شهید عزیز انجام شد.

دکتر دهقان نیری گفت: برای برقراری این ارتباط زنده و مراسم مجازی همه همکاران مرکز همدان، دفاتر خبری نهاوند، تویسرکان و بسیج سازمان زحمات زیادی کشیدند به طوری که ابتدا همسر و دختر حاج میرزا را به استودیو مرکز همدان دعوت کردیم همچنین میهمان تهران از طریق ارتباط تصویری بسیج سازمان دعوت شدند و در ادامه استودیو در فضای باز در کنار قبر مطهر حاج میرزا در گلزار شهدای نهاوند با دعوت از بقیه اعضای خانواده و دوستان این شهید و همچنین امام جمعه فرماندار و فرمانده سپاه ارتباط زنده برقرار شد.

مدیرکل مرکز همدان تصریح کرد: البته به دلیل کمبود وقت و میهمانان مختلف از جمله دکتر محسن رضایی دکتر علی آقا محمدی دکتر بهرام نیا و همرزمان این شهید بعضی ارتباط ها کوتاه بود که همین جا از این عزیزان و خانواده شهید سلگی پوزش می طلبیم.

وی گفت: اقدام ارزشمند دیگر این برنامه مدیریت وقت و تنوع تصویری و خاطرات خوبی که از همرزمان این سردار شهید گفته شد و در میان برنامه نیز مستند های کوتاه و مفیدی همچنین فرمایش مقام معظم رهبری در مورد شخصیت حاج میرزا پخش شد که مورد رضایت مخاطبان قرار گرفت که از نقاط مختلف کشور به برنامه پیامک زدند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location