سرخط خبرها

: فرماندار نهاوند:

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از مهر، مراد ناصری صبح یکشنبه در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس در شهرستان نهاوند با تبریک و تسلیت شهادت سردار حاج میرزا محمد سلگی اظهار کرد:سردار سلگی سرباز مطیع ولایت بود و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه وی و هم رزمانش باشیم.

وی در ادامه با اشاره به دستور کار جلسه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا، اظهار کرد: هنر ما مسئولین این است که بحران را تاحد امکان به فرصت کنیم.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا بسیار سریع است و نباید با کاهش مقطعی تعداد مبتلایان خیال کنیم که شرایط عادی است، گفت: عادی قلمداد کردن وضعیت باعث شکل گیری اجتماعات می‌شود و در پی آن در پیک دوم شرایط بدتری را تجربه می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امروز همراهی و هم آوایی مسئولین بسیاری از نواقص و کمبودها را جبران کرده است، گفت: خوشبختانه در شهرستان نهاوند در اجرای طرح‌های ملی که به استان و سپس شهرستان ابلاغ شد با استفاده از تمام توان دستگاه‌ها توانستیم سربلند شویم.

ناصری خطاب به برخی رؤسای ادارات شهرستان نهاوند گفت: با وجود اعلام و ابلاغ کشوری و استانی، متأسفانه هنوز برخی مدیران تمایلی به خلوت کردن ادارات خود را ندارند.

وی گفت: بنا بر مصوبات موجود ادارات باید با یک سوم نیرو خدمت‌رسانی کرده و بانوان کارمند برای حفظ سلامت کانون خانواده دورکاری کرده و در ادارات حضور نداشته باشند.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه مبادی ورودی و خروجی در شهر و بخش‌ها به خوبی کنترل و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شده است، گفت: غربالگری در شهرستان نهاوند با بهره گیری از ظرفیت نیروی انسانی شبکه بهداشت و درمان و همراهی و حمایت مجموعه سپاه ناحیه نهاوند به خوبی انجام شد و نهاوند در بخش دوم این طرح پخته‌تر عمل خواهد کرد.

وی با تقدیر از همکاری کسبه و بازاریان نهاوند برای همکاری با ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس، گفت: ستاد مردمی ظرفیتی است که حضورش کمک شایانی در این شرایط بود و از این ظرفیت استفاده خواهیم کرد.

ناصری با اشاره به دبح سنتی دام در برخی قصابی‌های شهرستان نهاوندگفت: اداره دامپزشکی شهرستان و کارشناسان بهداشت محیط باید نسبت به کنترل و جلوگیری از ذبح غیربهداشتی دام در شهرستان نهاوند از امروز وارد عمل شوند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location