سرخط خبرها

مدیریت توزیع برق نهاوند در خصوص نحوه‌ی اجرای طرح بیان کرد: تبدیل ۴۰ کیلومتر از سیم‌های مسی فرسوده شبکه فشار ضعیف هوایی و تبدیل آن به کابل خودنگهدار با نصب و جایگزینی ۱۰۰ پایه سیمانی جدید و جمع‌آوری تیرهای چوبی در ۹ منطقه شهری پای قلعه، کوچه درازه، کوی سرباز و دستغیب، ۱۷شهریور و شاطرآباد، قیصریه، شیخ‌منصور و گل زرد انجام خواهد شد.

رضاشیردره هدف از اجرای این طرح را
_ کاهش تلفات در شبکه‌های توزیع برق
_ تامین برق مطمئن و پایدار مشترکین
_ بهبود شاخص‌های قابلیت اطمینان شبکه‌های توزیع برق بیان کرد.

مدیریت توزیع برق نهاوند فواید اجرای طرح را جلوگیری از سرقت تاسیسات و تجهیزات شبکه‌های توزیع برق و کاهش چشمگیر آن، عدم نیاز به شاخه‌زنی درختان در حوزه شبکه‌های فشار ضعیف و بهبود سیما و منظر شهر از بابت تاسیسات برق و مبلمان شهری بیان کرد‌.

رضاشیردره گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان انجام خواهد شد که جا دارد از حمایت ها و تدابیر مهندس جمشیدی مدیریت محترم عامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، در اختصاص اعتبار و اجرای این طرح در شهرستان نهاوند ، تقدیر و تشکر کنم.

وی خاطرنشان کرد: تمامی پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های حوزه پیشگیری مقابله با کرونا در مدیریت توزیع برق شهرستان نهاوند توسط همکاران و در حین اجرای پروژه‌های عمرانی، به‌دقت رعایت می‌گردد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location