سرخط خبرها

خانم اکرم حیدری، مسئول گروه جهادی نهاوندی که امروز فعالیت هایشان مورد تقدیر رهبر انقلاب قرار گرفت در گفتگویی بیان کرد:از حضرت آقا صمیمانه تشکر می‌کنم، هنوز باورمان نمی‌شود که مولا و رهبر عزیزمان از کار ما قدردانی کرده باشند.

وی گفت: قدردانی رهبر معظم انقلاب نیرو و قدرت جهادگران نهاوند را چند برابر کرد و هنوز باور نمی‌کنیم که ایشان از فعالیت‌های ما تقدیر کرد.

خانم حیدری گفت: بانوان نهاوندی که در دوران دفاع مقدس فعالیت داشتند در این روزها برای مقابله با کرونا عاشقانه پای‌کار آمدند و در حال فعالیت چندین ساعته هستند.

این بانوی جهادگر در ادامه گفت: بانوان جهادگر نهاوندی مخلصانه کار می‌کنند و قدردانی امروز رهبر معظم انقلاب پاداش این اخلاص در عمل بود. تا جایی که نیاز باشد به فعالیت جهادی خود ادامه می‌دهیم و با سخنان امروز رهبر انقلاب روحیه ما چند برابر شد و تلاشمان را بیشتر می‌کنیم.

اکرم حیدری گفت: بعد از سخنان رهبر انقلاب اعضای گروه می‌گفتند با وجود اینکه تا الآن مسئولی به ما سر نزده است ولی فعالیت ما از زبان حضرت آقا و در سطح کشور اعلام می‌شود.

وی افزود : ما پشتیبان مدافعان سلامت و کادر درمانی بیمارستان‌ها هستیم.کار بانوان نهاوندی برای رضای خدا و حفظ سلامت شهروندان است و چون با اخلاص و جهادی بود خدا خواست که رهبر معظم انقلاب از این کار قدردانی کند.

وی در خاتمه گفت: از حضرت آقا صمیمانه تشکر می‌کنیم و به ایشان می گوییم که ما درصحنه هستیم و جهاد ادامه دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location