سرخط خبرها

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و گروه های جهادی متخصص بصورت خودجوش و آتش به اختیار تحت قرارگاه جهادی شهید امیدی نهاوند در نقاط مختلف شهرستان در امورات متنوع جهادی شروع فعالیت کردند.

یکی از مهمترین گروه های جهادی شهرستان، گروه جهادی بقیه الله(ارواحنافداه) میباشد که هسته مرکزی آن توسط برادران بسیجی جوان تشکیل گردید . در همین راستا با توجه به نیاز شهرستان و در جهت خدمت به مردم تمرکز اصلی گروه بر تولید ماسک و تهیه و توزیع بسته های غذایی و بهداشتی قرار گرفت.

این گروه در تاریخ ۵ اسفند با شعار *سنگر همان سنگر است، مردم همان مردم* و با محوریت مسجد شروع به فعالیت کرد .

این گروه با ۴ شعبه:

شعبه اول مسجد محمدیه (بانوان پایگاه زکیه)

،شعبه دوم حوزه علمیه خواهران

شعبه سوم پایگاه بسیج روستای توانه(بانوان پایگاه ام ابیها)

شعبه چهارم آستان مقدس شاهزاده محمد (بانوان فیلم عمار و حوزه فاطمه الزهرا)

مشغول فعالیت می باشند.

در گروه جهادی بقیه الله (ارواحنافداه) کار تهیه مواد اولیه مورد نیاز (پارچه،نخ،کش،لایه چسب،چرخ خیاطی،برش و استریل) و همچنین بسته بندی بر عهده برادران می باشد ، و خواهران در ۴ شعبه مشغول دوخت ماسک و اتو کردن اولیه می باشند.

حدود ۵۰ نفر در کارگاه های خواهران مشغول خیاطی هستند و متوسط تولید روزانه ما توسط کارگاه ها ۲۰۰۰ عدد می باشد و تا کنون حدود ۴۰ هزار ماسک تولید و بین مردم توزیع شده است.

گروه جهادی بقیه الله (ارواحنا فداه) در فاز دوم ،تعداد ۱۰۰ هزار عدد ماسک سه لایه پزشکی که توسط کارخانه تولید میشود خریداری کرده ایم که هر هفته ۱۵ هزار عدد بین شهر و روستا توزیع میگردد .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location