سرخط خبرها

دکتر مهدی قنبری گفت: از آنجایی که کشتار دام در اماکنی بجز کشتارگاه های تحت پوشش دامپزشکی، تهدیدی برای سلامت جامعه است و جرم محسوب می شود با قصابی های متخلف طبق قانون برخورد می شود.

رئیس اداره دامپزشکی نهاوند از برگزاری جلسه کمیته ساماندهی قصابی های شهرستان نهاوند در مورخه ۲۰ فروردین ۹۹ با حضور نماینده فرمانداری ، پلیس اطلاعات و امنیت ، نماینده دادستان، بخشداران و شهرداران شهرهای فیروزان ، گیان و برزول تشکیل گردید و مصوب شد از روز شنبه مورخه ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۹ کلیه قصابی های شهر نهاوند، گیان، فیروزان، برزول و روستاهای کوهانی، جهان آباد، رضی آباد، شعبان، قلعه قباد، وراینه، دهنو سفلی، دهفول، کرک علیا و سفلی، حسین آباد گیان، گیل آباد، فارسبان، رزینی و شهرک سلگی بایستی کشتار دامهای سبک شامل گوسفند و بز و دامهای سنگین شامل گاو و گوساله خود را در کشتارگاه زاگرس دام نهاوند تحت نظر اداره دامپزشکی شهرستان کشتار نمایند.

وی تاکید کرد: در غیر اینصورت واحد قصابی متخلف توسط پلیس اطلاعات و امنیت پلمپ و متصدی واحد به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

قنبری افزود : مردم در صورت مشاهده ذبح دام در اماکن غیر مجاز، مراتب را به مراجع انتظامی، اداره دامپزشکی و دادستانی اطلاع دهند تا با آن برخورد شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location