سرخط خبرها

سردار مظاهر مجیدی ضمن تشکر از ابراز لطف رهبر انقلاب نسبت به بانوان جهادگر نهاوندی، بر آمادگی کامل سپاه، بسیج و گروه‌های جهادی استان همدان برای تحقق فرامین ایشان و رزمایش «کمک مومنانه» تأکید کرد.

سردار مجیدی، فرمانده سپاه انصارالحسین علیه السلام استان همدان یک روز بعد از بیانات رهبر انقلاب در خصوص بانوان جهادگر نهاوندی و تاکید ایشان بر رزمایش «کمک مومنانه» در جامعه، درگفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: از ابراز لطف رهبر انقلاب نسبت به بانوان جهادگر نهاوندی تشکر می‌کنم.

وی افزود: بعد سخنان روز گذشته فرمانده معظم کل قوا و تاکید ایشان بر استفاده از همه ظرفیت ها برای رزمایش همدلی و خدمت رسانی، آمادگی همه ظرفیت های سپاه، بسیج و گروه‌های جهادی را اعلام می کنم.

فرمانده سپاه انصار الحسین ع استان همدان درخصوص فعالیت های جهادگران سلامت اظهار داشت: در پی شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، چند هزار بسیجی در قالب صدها گروه جهادی به صورت داوطلبانه تحت نظارت و هماهنگی قرارگاه های جهادی در نقاط مختلف استان و از جمله شهرستان نهاوند فعالیت خود را شروع کردند.

مجیدی ادامه داد: در عرصه های مختلف و متنوع جهادی از غربالگری و ضدعفونی کردن محیط گرفته تا تولید ماسک، آموزش، اطلاع رسانی و کمک به مراکز درمانی و فعالیت و خدماتی را ارائه کردند که قدردان تلاشها و زحمات شبانه روزی و جهادی آنها هستیم.

فرمانده سپاه انصار الحسین ع استان همدان خاطر نشان کرد: به حق این نوع فعالیت ها دوران هشت سال دفاع مقدس را توسط نسل سوم و چهارم انقلاب تداعی می کند و ابراز لطف رهبر معظم انقلاب، رسالت گروه‌های جهادی استان همدان را سنگین تر کرد./گرو

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location