سرخط خبرها

: فرمانده سپاه نهاوند:

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در پی اظهار لطف مقام معظم رهبری به اقدامات جهادی بانوان بسیجی نهاوند در ایام دفاع مقدس و اکنون در مبارزه با بیماری کرونا گفت : از اینکه رهبر معظم انقلاب به بانوان جهادگر بسیجی شهرستان نهاوند اظهار لطف نمودند تقدیر و تشکر میکنم .

علی مختاری افزود : این مایه‌ی افتخار بانوان و مجموعه جهادگران بسیج شهرستان نهاوند است که مورد لطف و عنایت رهبری معظم قرار گیرند .

وی ابراز کرد :سخنان و تمجید رهبری موجب انگیزه و شور مضاعفی در بین جهادگران بسیج شهرستان شده است بطوری که توان و نیروی کاری در امر جهاد با رشد چشم گیری روبرو شده است .

فرمانده سپاه نهاوند تصریح کرد: ما در سطح شهرستان نهاوند ۲۰ گروه جهادی فعال داریم که در قالب قرارگاه جهادی شهید امیدی در عرصه های مختلف ارائه خدمت می‌کنند.

مختاری ادادمه داد : یکی از این گروه های جهادی گروه جهادی بقیة الله (عج) است که با شیوع بیماری کرونا و بنا به نیاز شهرستان به ماسک ، با همکاری و نظارت شبکه بهداشت و درمان نهاوند اقدام به تهیه تولید و توزیع ماسک در شهرستان نمود .

وی افزود : در این گروه خواهران بسیجی جهادگر مرحله تهیه و تولید را برعهده دارند و برادران امور پشتیبانی و توزیع را انجام می‌دهند.

علی مختاری خاطر نشان کرد : در پی انعکاس فعالیت های این گروه جهادی در رسانه ها ، موجب ابراز لطف و تعریف و تمجید رهبر انقلاب قرار گرفت.

فرمانده سپاه نهاوند با اشاره به اینکه امروز جبهه مبارزه با کرونا همان جبهه دفاع مقدس است اضافه کرد : در آن زمان پرچم دفاع و عزت کشور به دست پدران و مادران این جوانان بوده است و امروز به دست این جوانان و نوجوانان رسیده است و الحق که به بهترین شکل در حال حراست و نگهداری از این پرچم هستند.

وی در پایان اظهار داشت : اینجانب نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی گروه های جهادی بسیج و اقدامات آنان در شهرستان نهاوند اعلام می‌دارم که مجموعه سپاه و بسیجیان و جهادگران ، همپای نهادهای دیگر تا پایان بیماری کرونا در کنار مردم خواهند بود .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location