سرخط خبرها

امام جمعه شهرستان نهاوند از زحمات بهداشت و درمان شهرستان نهاوند در ایام مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان شهرستان نهاوندصبح روز شنبه ۲۳فروردین ۹۹حجت‌الاسلام مغیثی امام جمعه با همکاری حجت الاسلام محبی ، خرم آبادی عضو مجمع خیرین قرآن ، بحیرایی شورای هیات شهرستان، رئیس حوزه علمیه خواهر (معصومیه) تعدادی شاخه گل ، ۱۴۲بسته میان وعده جهت بیمارستانها و مرکز بهداشت به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) با حضور در ستاد شبکه بهداشت ودرمان به دفتر مدیر آن شبکه اهدا نمودند.

در این دیدار، دکتردارابی ضمن خیر مقدم ، گزارشی مبنی بر عملکرد بهداشت ودرمان در خصوص کرونا ویروس به مهمانان ارائه نمود و از حضور این عزیزان که باعث دلگرمی پرسنل بهداشت ودرمان شده اند،تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه این دیدار :حجت الاسلام مغیثی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از زحمات مدیریت و مسئولین و پرسنل بهداشت ودرمان تشکر و قدردانی نمودو ایشان فرمودند سلام و خدا قوت گویی مرا به پرسنل درگیر کرونا ابلاغ کنید و اینکه نمی توانم پرسنل را از نزدیک ببینم عذر خواهی می کنم.

در پایان حجت الاسلام مغیثی وحجت الاسلام محبی ، بحیرایی، خرم آبادی و حوزه علمیه از از زحمات دکتردارابی ، مهندس مهرداد سلگی ، کامران سلگی، مهندس خیشوند، دکتربهزادی و مهندس زمانیان با اهدای لوح سپاس تشکر و قدردانی نمودند.

در پایان این دیدار؛ پکیج خوراکی، لوح های سپاس و شاخه های گل اهدایی از طرف آن عزیزان، با کمک بخشدارمرکزی ، مدیر و مسئولین شبکه بهداشت ودرمان با حضور خود در بیمارستانهای آیت الله علیمرادیان و شهیدآیت الله قدوسی از زحمات کادر درمانی آن بیمارستانها که در ایام مقابله با ویروس کرونا در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار دارند، تقدیر و تشکر کردند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location