سرخط خبرها

سرهنگ شهید ایمانی معاونت عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی ناجا متولد روستای جهان آباد،ساکن تهران که در حین ماموریت،به درجه رفیع شهادت رسید. و بعنوان دوازدهمین شهید این روستا لقب گرفت.

متن پیام نماینده رهبر معظم انقلاب در عقیدتی سیاسی مرزبانی ناجا به مناسبت چهلمین رو شهادت شهید حاج احسان ایمانی

بسم رب الشهداء و الصدیقین

غم و اندوه درگذشت ناگهاني انساني شريف و وارسته ، شهید جناب سرهنگ ستاد احسان ايماني معاون نظارت و ارزشيابي مکتبي اين عقيدتي سياسي موجب تاثر و تالم عميق اين حقير و همکاران گرديد. حقيقتاً فقدان آن عزيز سفرکرده که عمر گرانقدر خويش را در راه اعتلاي فرهنگي کارکنان نيروي انتظامي بويژه کارکنان فرماندهي مرزباني ناجا سپري نمود سخت و جانکاه است. خدمات ارزنده آن عزيز سفرکرده در طول خدمت با برکتش در يگان هاي عملياتي ، صعب المعيشه و ... انکارناپذير بوده و بر همه مبرهن و واضح است. ايشان مشاوري امين و معاوني دلسوز و متعهد براي اينجانب و مجموعه همکاران عقيدتي سياسي فرماندهي مرزباني ناجا بوده و قطعاً همکاران در همه سطوح ياد و خاطره آن همکار صادق ، پرتلاش و زحمتکش را فراموش نخواهند کرد.

گذشت ، منش و سيرت نيک و خدمات ماندگار ايشان به کارکنان فرماندهي مرزباني ناجا و نيز فعاليت ارزشمند ايشان در عرصه صيانت از کارکنان در طول ساليان خدمتش ، نام و ياد آن مرحوم را همواره در دل ها زنده نگه خواهد داشت. اينجانب ضمن عرض تسليت ، برخود واجب دانسته ، از خانواده گرامي آن مرحوم که در اين مسير با تأسي از آموزه هاي ديني، زينب وار همراهي نمودند ، کمال تشکر و قدرداني را داشته باشم. ضمن تشکر از ابراز همدردي تمامي عزيزان (فرماندهان گرامي ، همکاران بزرگوار در حوزه حفاظت اطلاعات و عقيدتي سياسي و همچنين روحانيان گرانقدر) از خداوند متعال علو درجات براي آن مرحوم و صبر جميل و اجر جزيل براي خانواده محترم و ساير بستگان و بازماندگان ايشان را مسئلت مي‌نمايم.

رييس عقيدتي سياسي فرماندهي مرزباني ناجا

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location