سرخط خبرها

رئیس اداره سوادآموزی نهاوند گفت: در راستای اجرای مصوبات جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی، مقرر گردید که سایر ادارات شهرستان نهایت همکاری را با اداره سوادآموزی داشته باشند که در روزهای اخیر شاهد عملیاتی شدن وعده های اداره جهادکشاورزی و جمعیت هلال احمر شهرستان بودیم.

علیرضا سوری گفت: طی روزهای گذشته و امروز، نیروهای محترم جهاد کشاورزی و جمعیت هلال احمر شهرستان در چند کلاس سوادآموزی شهرستان حضور یافته و آموزش های لازم را به سوادآموزان ارائه دادند.

وی تصریح کرد: از هلال احمر، سرکارخانم درویشی با حضور در کلاس سوادآموزی و کلاس انتقلال آموزشگاه فتح گلزرد، آموزش کمک های اولیه در رابطه با خفگی، احیای قلب، مسمومیت و... برای سوادآموزان توضیح دادند.

همچنین از اداره جهاد کشاورزی نیز سرکار خانم کیانی با حضور در کلاس سوادآموزی و انتقال آموزشگاه شهید رمضان جلالوند، مطالبی در رابطه با کشت گلخانه ای، میناکاری، مشاغل خانگی و... برای سوادآموزان ارائه دادند.

سوری در پایان ضمن تشکر از مدیران مدارس نامبرده که همکاری بسیار خوبی جهت برگزاری کلاس های سوادآموزی دارند، هدف از اجرای این برنامه ها را یادگیری یک مهارت در کنار یادگیری سواد دانست و اظهار داشت: در راستای جذب سوادآموزان به کلاس های سوادآموزی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و روزهای آتی برنامه هایی همچون حضور پزشک در کلاس های سوادآموزی و همچنین ارائه آموزش های لازم جهت پیشگیری از بیماری های مشترک دام و انسان توسط دکتر دامپزشک در مدارس روستایی را در دستور کار داریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location