سرخط خبرها

به پاس گرامیداشت هفتم دی، سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مدیر آموزش وپرورش نهاوند سخنران قبل از خطبه های نمازجمعه بود.

غلامی در ابتدا و در آغازین سخنان خود ضمن تسلیت رحلت آیت الله شاهرودی، از ۹دی به عنوان روز انسجام و اتحاد تمام اقشار ملت یاد نمود.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند در ادامه به اهمیت و منزلت علم وعلم آموزی در اسلام پرداخت و به دستاوردهای بزرگ نظام در حوزه‌ی سوادآموزی طی چهل سال اخیر اشارتی داشت.

وی با برشمردن توفیقات نظام و آموزش و پرورش در بُعد فرهنگی، به پیگیری ها و برنامه های منسجم دولت تدبیر و امید در بُعد مبارزه با بیسوادی پرداخت و با اشاره به برکاتی که در این زمینه حاصل شده است، از همه ی دست اندکاران، تشکر و قدردانی نمود.

غلامی از همکاران ستادی و آموزش‌دهندگان سوادآموزی تشکر ویژه نمود و برنامه های هفته سوادآموزی را بسیار کامل و اثربخش دانسته و آن را ستود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند در بخش پایانی سخنان خود، از تمام دستگاه ها خواست در واپسین روزهای مانده به ثبت نام و جذب سوادآموزان، به کمک آموزش وپرورش و اداره سوادآموزی بشتابند تا ان شاالله در آینده ای بسیار نزدیک، شاهد برپایی جشن ریشه کنی بیسوادی در شهرستان باشیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه آموزش وپرورش دستگاه طویل و عریضی می باشد، از منتقدین نیز تشکر نمود که آدرس و گرای مشکل می دهند تا نسخه ی درمان تدوین گردد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location