سرخط خبرها

photo 2018 12 29 15 56 20

با دعوت نماینده محترم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی امروز جلسه ای با اصجاب رسانه برگزار شد که در این جلسه دکتر بهرام نیا ضمن تشریج برنامه های صورت گرفته طی دو سال گذشته پذیرای صحبت ها و نقد های خبرنگاران بودند.

دکتر حسن بهرام نیا در آستانه حماسه ۹دی در جمع خبرنگاران نهاوند اظهار داشتند: شما خبرنگاران باید پیام رسان شادی و امید آفرینی برای جامعه باشید و مشکلات مردم را به گوش مسئولان برسانید و دستاوردهای انقلاب را برای مردم بازگو کنید.

وی گفت: شما خبرنگاران باید نقص و عیب های ما را بگوید و نکات قوت و کارهای انجام شده را نیز بگویید تا با کمک این دو در کنار هم بتوانیم توسعه و پیشرفت شهرستان نهاوند را رقم بزنیم.

نماینده مردم نهاوند افزود: همه باید به دنبال ایجاد موج مثبت در جامعه باشیم و از همه توان و ظرفیتمان برای بهبود زندگی مردم استفاده کنیم.

وی اظهار داشت: ۹دی حماسه ای بزرگ و تاریخی برای ملت ایران و یاس و ناامیدی برای دشمنان ملت ایران بود و در تاریخ ماندگار شد و هرسال باید یاد این حماسه را گرامی داشت.

دکتربهرام نیا به دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در شهرستان نهاوند در مقایسه با دوران ستم شاهی اشاره کرد و افزود: احداث سد گرین که از مطالبات ۶۰ساله مردم و کشاورزان نهاوندی بود که عملیات اجرایی آن شروع شد و دیگر پروژه مهم شهرستان احداث و کلنگ زنی کارخانه قند و شکر ۵هزار تنی نهاوند بوده که به لطف جوانان انقلابی و بخش خصوصی در حال انجام است.

نماینده مردم نهاوند گفت: احداث خط آهن و ایجاد ایستگاه در نزدیکی نهاوند و برطرف کردن مشکلات و حادثه خیز بودن جاده آورزمان کرمانشاه و ملایر بود که از محل اعتبارات ملی در حال انجام شدن است.

وی بیان کرد: در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برنامه های فرهنگی و افتتاح های پروژه های عمرانی خوبی داریم ساخت فیلم مستند گروه انقلابی ابوذر نهاوند برپایی جشنواره ملی فیلم مردمی عمار و افزایش دانشگاه و دانشکده در نهاوند از برنامه های شهرستان نهاوند است.

بهرام نیا اشاره ای هم به پروژه های ورزشی و افزایش سرانه ورزشی نهاوند کرد و اظهار داشت: احداث دو استخر جدید برای دانش آموزان و جوانان و تکمیل مجموعه ورزشی بانوان و سالن های ورزشی در چندین روستا و حمایت از ورزشکاران از مهمترین برنامه های ورزشی برای ایجاد نشاط در بین جوانان می باشد.

وی با اشاره به احداث ۵ مدرسه جدید از محل اعتبارات بنیاد برکت در شهرستان نهاوند گفت: با کمک بنیاد مسکن در مدت ۳ سال ۵۰ روستا به صورت کامل بهسازی شدند.

نماینده مردم نهاوندگفت: عملیات اجرایی تصفیه خانه ۱۵ میلیارد تومانی نهاوند برای آبرسانی به ۳۰ روستای نهاوند از چند ماقبل شروع شده است که کمک خیلی خوبی به آب شرب سالم و بهداشتی روستاهاست.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location