سرخط خبرها

بسم الله الرحمن الرحیم


حماسه "نهم دی ماه"و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و برای همیشه در تاریخ این مرز و بوم ماندگار گردید.

در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و نا امید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

این روز ،روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است. روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی ها نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

در روز نهم دی ماه 1388، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در سراسر کشور به جهانیان اعلام گردید.

روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند. در این روز مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و هرگز راه را گم نمی کنند. و در نهایت مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و بر اصول آن پایبند هستند.

نهم دی ماه یک هزار و سیصد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک این روز ماندگار خدمت همه هم وطنان و همشهریان عزیز، از قاطبه مردم ولایت مدار، مومن و انقلابی دعوت می کنم که با عزمی راسخ و دوشادوش هم، با حضوری موثر و یکپارچه در مراسم گرامیداشت این روز ملی، بار دیگر با مقام معظم رهبری و آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) تجدید بیعت نموده وبا "بصیرتی انقلابی" حمایت خود را از دستاوردهای اسلامی و ایرانی میهن عزیزمان، بیش از پیش به منصه ظهور برسانیم.


وعده ما: یوم الله 9دی، برای خلق حماسه ای دیگر

 

 

حسن بهرام نیا
نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location