سرخط خبرها

فرمانده سپاه نهاوند گفت: گروه های جهادی و بسیجی نهاوند به منظور کمک به کادر درمان و بهداشت شهرستان در این روزهای کرونایی در مراکز درمانی این شهرستان خدمات رسانی می کنند.

 سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه نهاوند با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع گسترده کرونا در موج سوم و خستگی کادر درمان و افزایش بستری بیماران کرونایی، در همین راستا گروه‌های جهادی بسیج شهرستان پای کار آمده و به کمک کادر درمان و بیماران بیمارستان های نهاوند شتافتند.

وی اظهار داشت: این گروه جهادی متشکل از برادران و خواهران بسیجی با رضایت کامل در بخش‌های بستری کرونا در بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان و شهید قدوسی در دو شیفت صبح و عصر از دو شنبه هفته قبل مستقر شده و به انجام امور شخصی بیماران کرونایی و کمک به کادر درمان مشغول هستند.

مختاری افزود: این اقدام پسندیده گروه‌های جهادی علاوه بر کمک به کادر درمان نشان دهنده این موضوع است که جهاد هنوز ادامه دارد و همواره بسیجیان در هر زمینه‌ای که نیاز انقلاب و کشور باشد با ایثار و از خودگذشتگی در صحنه خواهند بود.

وی ادامه داد: همچنین گروهی از بسیجیان نیز با خودروی شخصی خود در بیمارستان‌ها حضور پیدا کرده و در زمان ترخیص و پایان شیفت کاری اعضای گروه‌ جهادی به آنها بصورت رایگان سرویس‌دهی می‌کنند.

فرمانده سپاه نهاوند در پایان خاطر نشان کرد : همچنین این گروه جهادی در حال تدارک و دوخت لباس‌های مخصوص بیمارستانی(گان) هستند که در اسرع وقت تحویل پرستاران عزیز و خدوم شهرستان خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location