سرخط خبرها

پنجمین جلسه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان نهاوند به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور مدیران دستگاه های عضو ستاد و دبیران هیئت اندیشه ورز شهرستان برگزار گردید.

مهدی جلالوند با تأکید بر برگزاری هرچه باشکوه تر جشن چهل سالگی انقلاب گفت: دنبال تبلیغ اداره و یا شخص خاصی نیستیم، ما عملکرد دستگاهها را می خواهیم که به مردم و به همگان بگوییم قبل از چهل سال کجا بوده ایم و امروز بعد از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی به کجا رسیده ایم.

مهدی جلالوند بیان کرد:  انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری در شهرستان داشته که شناسایی آنها و در معرض دید همگان قرار دادنش وظیفه ما مدیران است، که باید این مهم به نحو احسن انجام شود.

جلالوند با اشاره به حضور اندیشه ورزان جوان و ارائه ایده های آنان گفت: حرفها و ایده هایی که جوانان مطرح می کنند راهکارهایی است که از بطن جامعه و در واقع حرف دل جوانان ماست که به واسطه این هیئت به گوش مسئولین می رسد.

وی با اشاره به برگزاری هر چه بهتر ۴۰سالگی انقلاب گفت: تمام ادارات موظفند حداکثر تا پایان وقت ادارای روز دوشنبه دفترچه های دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب ادارات خود را تحویل دبیرخانه دهند.

جلالوند با اشاره به برقراری نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله ادارات بیان کرد: تمامی ارگانها و ادارات در برپایی این نمایشگاه نقش داشته و در این مهم حضور خواهند داشت تا همگان از نزدیک در جریان دستاوردها قرار بگیرند.

وی از برگزاری سمینار دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب با محوریت دانشگاه ها به پیشنهاد هیئت اندیشه ورز نهاوند خبر داد و گفت: این سمینار می تواند بهترین و موثرترین بیان کننده دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی در نهاوند باشد.

وی در ادامه گفت: انصافاً ادارات طی این ۴۰ سال خدمات شایسته ای به مردم ارائه داده‌اند که جا دارد تمام این موارد به سمع و نظر مردم به خصوص جوانان که در آن دوران حضور نداشته اند برسد. در مورد ادارات برق، آب، گاز و تلفن و همه ادارات خدمات رسان باید بگویم که این چند سال کارهای بسیار زیادی صورت گرفته است که باید گزارش آن در اختیار همگان قرار گیرد

وی همچنین با تاکید بر ایجاد نشاط در سطح جامعه در این ایام گفت: دهه فجر امسال تقارن با ایام فاطمیه دارد و حتما این مهم منظور شود.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location